-
Відкриті торги
-
КЕП
Капітальний ремонт покрівлі будівлі дошкільного навчального закладу «Князівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» на вул. Незалежності, 3 в с.Князівка Березнівського району Рівненської області
1 506 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
bd3ca0e1a60f4e1597bd0f294435e908
Ідентифікатор договору:
UA-2019-10-09-001153-a-b1
Замовник:
Князівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Березнівської районної ради Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
24171686
-
Контактна особа:
Хильчук Петро Іванович 380974109798, knyazivka_2009@ukr.net http://knyazivka.at.ua
-
Адреса:
34621, Україна, Рівненська область, с. Князівка, Незалежності, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП Сиротюк Володимир Олексійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3301912632
-
Контактна особа:
Сиротюк Володимир Олексійович +380985153911 AC911kuz@gmail.com
-
Адреса:
34300, Україна, Рівненська область, Красносілля, Лісова,14
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору:
54
Дата підписання:
12.11.2019 00:00
Період дії договору:
28.12.2019 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
1 506 000.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт покрівлі будівлі дошкільного навчального
закладу «Князівського навчально-виховного комплексу
«Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний
навчальний заклад» на вул. Незалежності, 3 в с.Князівка
Березнівського району Рівненської області (Джерело фінансування закупівлі: Кошти місцевого бюджету)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2019
Внесені зміни
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
1f658ceb554743fdbc9ed8c54592d03c
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження строку дії договору на наступний рік.
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
28.12.2019 14:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
4ed31483501545ad9d39560bea20b645
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження строку дії договору на наступний рік
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
28.12.2019 14:01
Статус:
Опубліковано