-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Звукове акустичне обладнання (частини та приладдя звуку та відеоустатковання) для Міського Будинку культури ім. Тамари Каци
Тендер Prozorro UA-2016-10-24-000166-b
Звукове акустичне обладнання (частини та приладдя звуку та відеоустатковання) для Міського Будинку культури ім. Тамари Каци
Завершена
778 804.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.9% або 7 000.00 UAH
мін. крок: 0.9% або 7 000.00 UAH
Номер:
22b05691999a4601baf4d2c774f6cda4
Внутрішній номер закупівлі:
386223
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-10-24-000166-b
Замовник:
Комунальний заклад "Міський Будинок культури ім. Т. Каци, сел. Сартана"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33331277
-
Адреса:
87592, Україна, Донецька область, Маріуполь сел.Сартана, вул.Челюскінців 67
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вячеслав Костиц +380672796248 gdk.t.katsy@mail.ru
Класифікатор ДК 021:2015:
32342000-2 ГучномовціАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
778 804.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
7 000.00 UAH
Період уточнення:
24.10.2016 10:30 - 31.10.2016 10:10
Період прийому пропозицій:
24.10.2016 10:30 - 10.11.2016 10:10
Аукціон:
11.11.2016 12:42 - 11.11.2016 13:15
Період кваліфікації:
11.11.2016 13:15 - 15.11.2016 10:27
Період завантаження договору:
11.11.2016 13:15 - 01.12.2016 13:15
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Звукове акустичне обладнання (частини та приладдя звуку та відеоустатковання) для Міського Будинку культури ім. Тамари Каци
×
-
ДК 016:2010:
26.30.2 Апаратура електрична для проводового телефонного чи телеграфного зв’язку; відеофони
Кількість
1 набір
Період постачання
25.11.2016 - 05.12.2016
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Юритмікс"
Оскарження: 11.11.2016 13:15 - 26.11.2016 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
33463803
-
Контактна особа:
Борис Полажинець +380953472073, +380313131440 pboris@eurhythmics.com.ua
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, м.Мукачево, вул Недеції 30
Оскарження: 11.11.2016 13:15 - 26.11.2016 00:00
Початкова пропозиція
677 490.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
677 490.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.11.2016 10:27
Документи
12
Скарги
2
Серб Павел Павлович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2963509452
-
Контактна особа:
Серб Павел Павлович +380503106802 sspavlo@mail.ru
-
Адреса:
08201, Украина, КИЇВСЬКА ОБЛ, ІРПІНЬ, ВУЛ МЕЧНІКОВА Д. 85А
Початкова пропозиція
773 804.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
773 804.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
0
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю ЛЛС
×
-
Код ЄДРПОУ:
37678775
-
Контактна особа:
Путінцев Андрій Олександрович 0675174271 lls2014@ukr.net
-
Адреса:
01011, Україна, Київська область, Київ, вул.Рибальська буд.2, офис 205
Початкова пропозиція
777 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
777 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
18
Скарги
0
ТОВ Лайтек Сістемз
×
-
Код ЄДРПОУ:
39214716
-
Контактна особа:
Долгопола Ольга Іванівна 0675174270 tender@lightek.net http://lightek.net.ua
-
Адреса:
65114, Україна, Одеська область, Одеса, вул.Люстдорфська дорога 140 А
Початкова пропозиція
778 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
778 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
16
Скарги
0
Контракти
Номер:
ec31541fedfc4d5493e9812908c877a5
Ідентифікатор договору:
UA-2016-10-24-000166-b-a1
Постачальник:
ТОВ "Юритмікс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33463803
-
Контактна особа:
Борис Полажинець +380953472073, +380313131440 pboris@eurhythmics.com.ua
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, м.Мукачево, вул Недеції 30
Номер договору:
30
Сума договору:
677 490.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.12.2016 00:00 - 30.12.2016 00:00
Дата підписання:
07.12.2016 13:26
Статус:
Підписаний