-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Звукове акустичне обладнання (частини та приладдя звуку та відеоустатковання) для Міського Будинку культури ім. Тамари Каци
Тендер Prozorro UA-2016-10-24-000166-b
Звукове акустичне обладнання (частини та приладдя звуку та відеоустатковання) для Міського Будинку культури ім. Тамари Каци
Завершена
778 804.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.9% або 7 000.00 UAH
мін. крок: 0.9% або 7 000.00 UAH
Період оскарження:
24.10.2016 10:30 - 06.11.2016 00:00
Скарга
Залишено без розгляду
порушенням вимог Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (далі Закон № 922), а також вимог тендерної документації
Номер:
95644309788749d0a5f13d58ae811f8e
Ідентифікатор запиту:
UA-2016-10-24-000166-b.c2
Назва:
порушенням вимог Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (далі Закон № 922), а також вимог тендерної документації
Скарга:
Скасувати Протокол від 14.11.16р. № 13 засідання комісії з конкурсних торгів Міського Будинку культури ім. Тамари Каци, сел. Сартана щодо прийняття рішення про визначення переможця за результатами оцінки тендерної пропозиції ТОВ «Юритмікс».
Пов'язані документи:
Учасник
- скарга.pdf 25.11.2016 11:28
- платеж.pdf 25.11.2016 11:28
- тендерна пропозиція ТОВ Юритмікс.pdf 25.11.2016 11:34
- ТД Звукове акустичне обладнання (1).docx 25.11.2016 11:34
- протокол № 13 від 14.11.16р. (стр. 1).jpg 25.11.2016 11:36
- протокол № 13 від 14.11.16р. (стр. 2).jpg 25.11.2016 11:36
- від 29.11.2016 №1763.PDF 29.11.2016 19:45
Дата прийняття скарги до розгляду:
25.11.2016 11:41
Дата прийняття рішення про залишення скарги без розгляду:
29.11.2016 19:45
Вимога
Є відповідь
Вимога щодо протоколу (рішення) №13 від 14.11.2016 року
Номер:
644f4e28a7124f2ca8b1bf87b47bf554
Ідентифікатор запиту:
UA-2016-10-24-000166-b.c1
Назва:
Вимога щодо протоколу (рішення) №13 від 14.11.2016 року
Вимога:
скасувати Протокол від 14.11.16р. № 13 засідання комісії з конкурсних торгів Міського Будинку культури ім. Тамари Каци, сел. Сартана щодо прийняття рішення про визначення переможця за результатами оцінки тендерної пропозиції ТОВ «Юритмікс». у зв'язку з тим, що зазначене рішення було прийнято Замовником з порушенням вимог Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII, а також вимог тендерної документації на закупівлю «ДК 016:2010 - 26.30.20 «Апаратура електрична для проводового телефонного чи телеграфного зв'язку; відео фони» Код за 32342000-2 «Гучномовці»
Пов'язані документи:
Замовник
- Рішення про визначення переможця ООО.docx 16.11.2016 15:53
Дата подачі:
16.11.2016 12:23
Вирішення:
Тендерні данні відповідають кваліфікаційним критеріям.
Статус вимоги:
Відхилено