-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Компресор високого тиску
Тендер Prozorro UA-2019-10-03-002435-b
Завершена
343 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.2% або 4 000.00 UAH
мін. крок: 1.2% або 4 000.00 UAH
Номер:
db8827f061884f25904b20cb7231b1ed
Внутрішній номер закупівлі:
3854154
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-10-03-002435-b
Замовник:
Управління з питань НС та ЦЗН Рівненської ОДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
14373130
-
Адреса:
33023, Україна, Рівненська область, Рівне, Грабник,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Степанюк Петро Олександрович +380362265541 office@rias.rv.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
343 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 000.00 UAH
Період уточнення:
03.10.2019 17:38 - 09.10.2019 17:43
Період прийому пропозицій:
03.10.2019 17:38 - 19.10.2019 17:43
Аукціон:
21.10.2019 12:00 - 21.10.2019 12:21
Період кваліфікації:
21.10.2019 12:21 - 23.10.2019 11:11
Період завантаження договору:
21.10.2019 12:21 - 10.11.2019 12:21
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пересувна компресорна станція (Компресор високого тиску) (кошти місцевих бюджетів (спеціальний фонд 343000,00 грн.))
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 23.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "«АТЕМЛЮФТ-ГТ»
Оскарження: 21.10.2019 12:21 - 02.11.2019 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
30445430
-
Контактна особа:
ПП "«АТЕМЛЮФТ-ГТ» +380487342524 fire@bauer-poseidon.com.ua http://atemluft.com.ua/
-
Адреса:
Україна, Одеська обл., Одеса, Україна, 65013, м. Одеса, вул. Миколаївськая дорога 187, кім. 23
Оскарження: 21.10.2019 12:21 - 02.11.2019 23:00
Початкова пропозиція
342 996.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
342 996.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.10.2019 11:11
Документи
34
Скарги
0
Променергообладнання
×
-
Код ЄДРПОУ:
36187486
-
Контактна особа:
Променергообладнання 0674473254 INFO.PEO@UKR.NET http://cummins-power.com.ua/
-
Адреса:
Україна, Одеська обл., Чорноморськ (Іллічівськ), 68000, Одеська область, м. Іллічівськ, вул. Транспортна, буд. 9
Початкова пропозиція
343 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
343 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
16
Скарги
0
Контракти
Номер:
efd2e5a0870b49a1971cad499bc11ed0
Ідентифікатор договору:
UA-2019-10-03-002435-b-b1
Постачальник:
ПП "«АТЕМЛЮФТ-ГТ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
30445430
-
Контактна особа:
ПП "«АТЕМЛЮФТ-ГТ» +380487342524 fire@bauer-poseidon.com.ua http://atemluft.com.ua/
-
Адреса:
Україна, Одеська обл., Одеса, Україна, 65013, м. Одеса, вул. Миколаївськая дорога 187, кім. 23
Номер договору:
1103/19
Сума договору:
342 996.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
04.11.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
04.11.2019 00:00
Статус:
Виконаний