-
Відкриті торги
-
КЕП
Компресор високого тиску
342 996.00
UAH з ПДВ
Номер:
efd2e5a0870b49a1971cad499bc11ed0
Ідентифікатор договору:
UA-2019-10-03-002435-b-b1
Замовник:
Управління з питань НС та ЦЗН Рівненської ОДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
14373130
-
Контактна особа:
Степанюк Петро Олександрович +380362265541 office@rias.rv.gov.ua
-
Адреса:
33023, Україна, Рівненська область, Рівне, Грабник,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ПП "«АТЕМЛЮФТ-ГТ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
30445430
-
Контактна особа:
ПП "«АТЕМЛЮФТ-ГТ» +380487342524 fire@bauer-poseidon.com.ua http://atemluft.com.ua/
-
Адреса:
Україна, Одеська обл., Одеса, Україна, 65013, м. Одеса, вул. Миколаївськая дорога 187, кім. 23
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Номер договору:
1103/19
Дата підписання:
04.11.2019 00:00
Період дії договору:
04.11.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Сума договору:
342 996.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 342 996.00 UAH)
Оплачено:
342 996.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 342 996.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пересувна компресорна станція (Компресор високого тиску) (кошти місцевих бюджетів (спеціальний фонд 343000,00 грн.))
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 23.12.2019