• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Підгузники

розмір XL - 840 од., розмір L – 4200 од., розмір M - 27720 од.

Завершена

366 054.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 366.05 UAH
Номер: 65af204c20f6437c8c726e02913d7b25
Внутрішній номер закупівлі: 384981
Ідентифікатор закупівлі: UA-2016-11-09-000283-b   
Замовник: КЗ ЗАПОРІЗЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ № 5
Контактна особа: Зубачова Олена Миколаївна +380612780676 pklinika@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33751000-9 ПідгузкиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 366 054.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 366.05 UAH
Період уточнення: 09.11.2016 11:55 - 15.11.2016 12:00
Період прийому пропозицій: 09.11.2016 11:55 - 25.11.2016 12:00
Аукціон: 28.11.2016 12:20 - 28.11.2016 12:41
Період кваліфікації: 28.11.2016 12:41 - 28.11.2016 16:08
Період завантаження договору: 28.11.2016 12:41 - 18.12.2016 12:41

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Підгузники розмір XL - 840 од., розмір L – 4200 од., розмір M - 27720 од.
Код ДК 021:2015: 33751000-9 Підгузки
Кількість 32760 штуки
Період постачання 01.12.2016 - 31.12.2016
Місце постачання 69097, Україна, Запорізька область, м.Запоріжжя, вул.Запорозького козацтва, 25 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Альтернатива Трейд

Оскарження: 28.11.2016 12:41 - 09.12.2016 00:00
Початкова пропозиція 262 782.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
262 782.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.11.2016 16:08
Документи 9
Скарги 0
Би Ту Би Экспресс
Початкова пропозиція 299 577.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
299 577.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 17
Скарги 0

Контракти

Номер: ac36a2184b0042b7bbe5fbf156b5475c
Ідентифікатор договору: UA-2016-11-09-000283-b-b1
Постачальник: ТОВ Альтернатива Трейд
Номер договору: 143
Сума договору: 262 782.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 09.12.2016 00:00 - 31.12.2016 23:59
Дата підписання: 09.12.2016 00:00
Статус:
Підписаний
Договір
p7s
sign.p7s