-
Відкриті торги
-
КЕП
Підгузники
262 782.00
UAH з ПДВ
Номер:
ac36a2184b0042b7bbe5fbf156b5475c
Ідентифікатор договору:
UA-2016-11-09-000283-b-b1
Постачальник:
ТОВ Альтернатива Трейд
×
-
Код ЄДРПОУ:
37878035
-
Контактна особа:
Константинов Олександр Миколайович +380968412170 a.konstantinov@alternativa.kh.ua
-
Адреса:
61001, Україна, Харківська область, місто Харків, вул. Плеханiвська, буд. 92А, кімната 1611Б
Класифікатор ДК 021:2015:
33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиАналіз за цим CPV
Номер договору:
143
Дата підписання:
09.12.2016 00:00
Період дії договору:
09.12.2016 00:00 - 31.12.2016 23:59
Сума договору:
262 782.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 262 782.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Підгузники розмір XL - 840 од., розмір L – 4200 од., розмір M - 27720 од.
×
-
ДК 016:2010:
17.22.1 Папір побутовий і туалетний та паперова продукція
Кількість
32760 штуки
Період постачання
01.12.2016 - 31.12.2016
Місце постачання
69097, Україна, Запорізька область, м.Запоріжжя, вул.Запорозького козацтва, 25
На карті