-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Шпалери та інші настінні покриття (Шпалери)
Тендер Prozorro UA-2019-10-01-000798-c
Завершена
1 386 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 930.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 930.00 UAH
Номер:
a67349dfb53445fba9e04d9cfb28597c
Внутрішній номер закупівлі:
3844063
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-10-01-000798-c
Замовник:
Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37501684
-
Адреса:
02217, Україна, м. Київ, Київ, вул. Закревського, 15-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мєджидова Світлана Віталіївна +380445466890 ruodesn@ukr.net http://ruodesn.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39190000-0 Шпалери та інші настінні покриттяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 386 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 930.00 UAH
Період уточнення:
01.10.2019 16:51 - 06.10.2019 16:56
Період прийому пропозицій:
01.10.2019 16:51 - 16.10.2019 16:56
Аукціон:
17.10.2019 15:54 - 17.10.2019 16:39
Період кваліфікації:
17.10.2019 16:39 - 28.10.2019 10:27
Період завантаження договору:
17.10.2019 16:39 - 06.11.2019 16:39
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки за поставлений Товар проводяться Покупцем на підставі пункту 1 статті 49 Бюджетного кодексу України протягом 30 календарних днів після поставки Товару за адресами, які зазначені в дислокації поставки Товару (Додаток 3 до цього Договору) і згідно наданих Продавцем відповідних видаткових накладних за наявності бюджетного фінансування
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
шпалери
Кількість
2800 рулон
Період постачання
до 16.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Епіцентр К"
Оскарження: 17.10.2019 16:39 - 08.11.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32490244
-
Контактна особа:
Матвейченко Світлана ігорівна 0952765712 K7.TENDER@EPICENTRK.COM https://epicentrk.ua
-
Адреса:
Україна
Оскарження: 17.10.2019 16:39 - 08.11.2019 00:00
Початкова пропозиція
980 280.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
889 896.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.10.2019 10:27
Документи
57
Скарги
2
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВУДЛЕР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40569800
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВУДЛЕР" 0979448084 9448084@gmail.com http://woodler.ua
-
Адреса:
Україна, 04214, м.Київ, Оболонський район, ВУЛИЦЯ ПІВНІЧНА, будинок 6 ЛІТЕРА А1
Початкова пропозиція
1 192 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
890 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
49
Скарги
0
ТОВ "ТОРГІВЕЛЬНА СТОЛИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33300207
-
Контактна особа:
ТОВ "ТОРГІВЕЛЬНА СТОЛИЦЯ" +380934871849 t.stolytsa@ukr.net
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, 01042, м.Київ, ВУЛИЦЯ ФІЛАТОВА, будинок 10-А, офіс 3/49
Початкова пропозиція
1 164 072.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 164 072.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
40
Скарги
0
ТОВ "ПІК-ЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42039669
-
Контактна особа:
Гладких Сергій Вікторович +380677615800 energo.pic@gmail.com
-
Адреса:
51931, Україна, Дніпропетровська область, Кам'янське, вул. Республіканська, буд. 9А
Початкова пропозиція
1 370 880.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 210 944.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
5
Скарги
0
ТОВ "МЕДЖІК ВОЛС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40646963
-
Контактна особа:
Вадим Бродський +380637118986 housedecor@ukr.net
-
Адреса:
01032, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЛЬВА ТОЛСТОГО, будинок 33, офіс 75
Початкова пропозиція
1 281 469.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 217 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
52
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПЛАТАН СІСТЕМ ТРЕЙД УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39157763
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПЛАТАН СІСТЕМ ТРЕЙД УКРАЇНА" 0637370828 A.NAGORNYUK@PLATAN.UA http://www.platan.ua/
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Бровари, 07403, Київська обл., місто Бровари, ВУЛИЦЯ КУТУЗОВА, будинок 61
Початкова пропозиція
1 222 032.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 222 032.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
42
Скарги
0
Контракти
Номер:
8f14a8bf8a724098bff6bdb63679cfbf
Ідентифікатор договору:
UA-2019-10-01-000798-c-a1
Постачальник:
ТОВ "Епіцентр К"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32490244
-
Контактна особа:
Матвейченко Світлана ігорівна 0952765712 K7.TENDER@EPICENTRK.COM https://epicentrk.ua
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
70
Сума договору:
889 896.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
741 580.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.12.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
09.12.2019 00:00
Статус:
Виконаний