-
Відкриті торги
-
КЕП
Шпалери та інші настінні покриття (Шпалери)
889 896.00
UAH з ПДВ
Номер:
8f14a8bf8a724098bff6bdb63679cfbf
Ідентифікатор договору:
UA-2019-10-01-000798-c-a1
Замовник:
Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37501684
-
Контактна особа:
Мєджидова Світлана Віталіївна +380445466890 ruodesn@ukr.net http://ruodesn.gov.ua
-
Адреса:
02217, Україна, м. Київ, Київ, вул. Закревського, 15-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "Епіцентр К"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32490244
-
Контактна особа:
Матвейченко Світлана ігорівна 0952765712 K7.TENDER@EPICENTRK.COM https://epicentrk.ua
-
Адреса:
Україна
Класифікатор ДК 021:2015:
39190000-0 Шпалери та інші настінні покриттяАналіз за цим CPV
Номер договору:
70
Дата підписання:
09.12.2019 00:00
Період дії договору:
09.12.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Сума договору:
889 896.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 148 316.00 UAH)
Оплачено:
889 896.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 148 316.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
шпалери
Кількість
2800 рулон
Період постачання
до 16.12.2019
Внесені зміни
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
c50fb1ea4f2f4b6fa957b3a18e213c08
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. Викласти п.3.1.1 Договру про закупівлю товару №70 від 09.12.2019 року. (далі -Договор) у наступній редакції : "3.1.1. Передати навчально - виховним комплексам Деснянського району міста Києва та Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації Товар що визначений в спеціфікації належної якості до 18.12.2019 року з документами.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
16.12.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
0bb57c94b0c347e5bafd3e94e4b62e5d
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. Викласти п.3.1.1 Договру про закупівлю товару №70 від 09.12.2019 року. (далі -Договор) у наступній редакції : "3.1.1. Передати навчально - виховним комплексам Деснянського району міста Києва та Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації Товар що визначений в спеціфікації належної якості до 23.12.2019 року з документами.
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
19.12.2019 00:00
Статус:
Опубліковано