-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Паливно-мастильні матеріали
Тендер Prozorro UA-2019-10-01-000804-a
Бензин А-92 -3100л, Дизельне паливо - 1300л
Завершена
123 377.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 616.89 UAH
мін. крок: 0.5% або 616.89 UAH
Номер:
c15e41c272f544a8844284c46dfbd894
Внутрішній номер закупівлі:
3842240
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-10-01-000804-a
Замовник:
19 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38181800
-
Адреса:
85000, Україна, Донецька область, Добропілля, Першотравнева, 54А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Яроцька Інна Леонидівна 380627728588 dobropolie.dsns@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
123 377.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
616.89 UAH
Період уточнення:
01.10.2019 14:04 - 07.10.2019 13:00
Період прийому пропозицій:
01.10.2019 14:04 - 17.10.2019 13:00
Аукціон:
18.10.2019 13:30 - 18.10.2019 13:57
Період кваліфікації:
18.10.2019 13:57 - 22.10.2019 09:56
Період завантаження договору:
18.10.2019 13:57 - 07.11.2019 13:57
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписЗамовник здійснює оплату Постачальнику на протязі 15 (п’ятнадцяти) календарних днів після постачання Товару згідно Специфікації. У випадку відсутності на розрахунковому рахунку Замовника бюджетного фінансування призначеного на оплату Товару, Замовник проводить оплату протягом 15 (п’ятнадцяти) календарних днів з дня надходження бюджетного фінансування відповідних видатків на рахунок Покупця.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-92 (Джерело фінансування: спеціальний фонд державного бюджету та кошти місцевого бюджету (Субвенція))
Кількість
3100 літр
Період постачання
31.10.2019 - 31.12.2019
Дизельне паливо (Джерело фінансування: спеціальний фонд державного бюджету та кошти місцевого бюджету (Субвенція))
Кількість
1300 літр
Період постачання
31.10.2019 - 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ФЕСТ МОУШЕН ГРУП"
Оскарження: 18.10.2019 13:57 - 01.11.2019 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42005671
-
Контактна особа:
Андрей Величко +380675009603 fmgtender@gmail.com
-
Адреса:
01021, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ МЕЧНИКОВА, будинок 16, офіс 211/3
Оскарження: 18.10.2019 13:57 - 01.11.2019 23:00
Початкова пропозиція
114 654.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
112 464.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.10.2019 09:56
Документи
50
Скарги
0
ТОВ "ЛІВАЙН ТОРГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449359
-
Контактна особа:
ТОВ "ЛІВАЙН ТОРГ" +380506352992 V.SHEVCHUK17@UKR.NET http://www.avias.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро, ВУЛИЦЯ МАНДРИКІВСЬКА, будинок 47, офіс 503
Початкова пропозиція
113 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
113 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
37
Скарги
0
ФОП "СЕЛІВАРОВ ГЕННАДІЙ БОРИСОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2489716551
-
Контактна особа:
Геннадий Селиваров +380953182600 selivarov@mail.ru
-
Адреса:
85043, Україна, Донецька область, місто Добропілля, місто Білицьке, ВУЛИЦЯ СОЦПРАЦІ, будинок 7, квартира 10
Початкова пропозиція
120 100.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
120 100.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
71
Скарги
0
Контракти
Номер:
a8850de7b3cb40909a10a1220f465995
Ідентифікатор договору:
UA-2019-10-01-000804-a-b1
Постачальник:
ТОВ "ФЕСТ МОУШЕН ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42005671
-
Контактна особа:
Андрей Величко +380675009603 fmgtender@gmail.com
-
Адреса:
01021, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ МЕЧНИКОВА, будинок 16, офіс 211/3
Номер договору:
19-78
Сума договору:
102 240.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
04.11.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
04.11.2019 08:00
Статус:
Виконаний