• Відкриті торги
  • КЕП

Паливно-мастильні матеріали

Паливно-мастильні матеріали (бензин А-92 (талони), дизельне паливо (талони)

102 240.00 UAH з ПДВ
Номер: a8850de7b3cb40909a10a1220f465995
Ідентифікатор договору: UA-2019-10-01-000804-a-b1
Замовник: 19 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області
Постачальник: ТОВ "ФЕСТ МОУШЕН ГРУП"
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Опис: Паливно-мастильні матеріали (бензин А-92 (талони), дизельне паливо (талони)
Номер договору: 19-78
Дата підписання: 04.11.2019 08:00
Період дії договору: 04.11.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору: 102 240.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 102 240.00 UAH)
Оплачено: 102 240.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 102 240.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-92 (Джерело фінансування: спеціальний фонд державного бюджету та кошти місцевого бюджету (Субвенція))
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 2700 літр
Період постачання 31.10.2019 - 31.12.2019
Місце постачання 85000, Україна, Донецька область, Добропілля, Першотравнева, 54А На карті
Дизельне паливо (Джерело фінансування: спеціальний фонд державного бюджету та кошти місцевого бюджету (Субвенція))
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 1300 літр
Період постачання 31.10.2019 - 31.12.2019
Місце постачання 85000, Україна, Донецька область, Добропілля, Першотравнева, 54А На карті

Внесені зміни

    Номер: 472792074ee34f75938a67939406a31d
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Відповідно до п. 5.3. б) Договору № 19-78 від 04.11.2019р. та п.1 ч.4 ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015р. № 922-VIII у зв’язку зі зменшенням обсягів реального фінансування видатків на придбання паливно-мастильних матеріалів
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 18.12.2019 13:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Допугода ПММ.pdf
p7s
sign.p7s