• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Будівництво Вільхівчиківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с.Вільхівчик, Тячівського району. Коригування

Завершена

5 874 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 29 370.00 UAH
Номер: dbc4e45036f64214b83a9af7bc3a6b1a
Внутрішній номер закупівлі: 3839763
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-09-30-001856-b   
Замовник: Вільховецька сільльська рада
Контактна особа: Василь Цірик +380973913346 vilhivci1986@ukr.net http://vilhovecka.gromada.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 5 874 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 29 370.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 29 370.00 UAH
Період уточнення: 30.09.2019 18:43 - 05.10.2019 22:00
Період прийому пропозицій: 30.09.2019 18:43 - 15.10.2019 22:00
Аукціон: 16.10.2019 15:40 - 16.10.2019 16:07
Період кваліфікації: 16.10.2019 16:07 - 28.10.2019 17:05
Період завантаження договору: 25.10.2019 14:07 - 14.11.2019 14:07
Умови оплати:
підписання договору - 30%
виконання робіт - 70%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Будівництво Вільхівчиківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с.Вільхівчик, Тячівського району. Коригування (Джерело фінансування закупівлі - бюджетні кошти)
Код ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівель
Кількість 1 роботи
Період постачання до 25.12.2020
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АРДАНБУД"

Оскарження: 16.10.2019 16:07 - 02.11.2019 23:00
Початкова пропозиція 5 399 826.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
5 009 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
23.10.2019 11:18
Документи 56
Скарги 0
ФОП "КЕЛЕМЕН ІВАН ЮРІЙОВИЧ"

Оскарження: 23.10.2019 11:18 - 04.11.2019 23:00
Початкова пропозиція 5 854 947.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
5 010 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
25.10.2019 14:07
Документи 25
Скарги 0
ТОВ "КІК"

Оскарження: 25.10.2019 14:07 - 08.11.2019 00:00
Початкова пропозиція 5 821 908.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
5 821 908.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.10.2019 17:05
Документи 34
Скарги 0

Контракти

Номер: 3b2c72668fd64aa382efdb3940fdbe5b
Ідентифікатор договору: UA-2019-09-30-001856-b-b1
Постачальник: ТОВ "КІК"
Номер договору: 134
Сума договору: 5 821 908.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 4 851 590.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 12.11.2019 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання: 12.11.2019 14:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір.pdf
pdf
Додаткова угода.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s