-
Відкриті торги
-
КЕП
Будівництво Вільхівчиківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с.Вільхівчик, Тячівського району. Коригування
5 821 908.00
UAH з ПДВ
Номер:
3b2c72668fd64aa382efdb3940fdbe5b
Ідентифікатор договору:
UA-2019-09-30-001856-b-b1
Замовник:
Вільховецька сільльська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04351618
-
Контактна особа:
Василь Цірик +380973913346 vilhivci1986@ukr.net http://vilhovecka.gromada.org.ua
-
Адреса:
90542, Україна, Закарпатська область, Тячівський р-н, с. Вільхівці, вул. Центральна (Леніна), 118
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "КІК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20435160
-
Контактна особа:
Денис Каганець +380967426545 kik27@ukr.net
-
Адреса:
90531, Україна, Закарпатська область, Тячівський район, селище міського типу Дубове, ВУЛИЦЯ ГАГАРІНА, будинок 2, квартира 5
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Номер договору:
134
Дата підписання:
12.11.2019 14:00
Період дії договору:
12.11.2019 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
5 821 908.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 970 318.00 UAH)
Оплачено:
5 821 908.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 970 318.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Будівництво Вільхівчиківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с.Вільхівчик, Тячівського району. Коригування (Джерело фінансування закупівлі - бюджетні кошти)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 25.12.2020
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
c40271bdd26748feb6ce3ac588dd1dba
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Уточнення обсягів виконання робіт по рокам будівництва
Номер додаткової угоди:
1 2
Дата внесення змін до договору:
03.03.2020 10:00
Статус:
Опубліковано