-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Піщано (відсіво)-сольова суміш
Тендер Prozorro UA-2019-09-23-001741-a
Завершена
1 425 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 14 250.00 UAH
мін. крок: 1% або 14 250.00 UAH
Номер:
18814a8d0cc94d3d86f30d2f7c3f9c14
Внутрішній номер закупівлі:
3815365
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-09-23-001741-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Бучанське управління житлово-комунального господарства" Бучанської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25689882
-
Адреса:
08292, Україна, Київська обл., Буча, м.Буча.Київської обл. вул.Енергетиків,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Осецький Євген Олегович +380459748476 bzhek@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 425 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
14 250.00 UAH
Період уточнення:
23.09.2019 18:06 - 29.09.2019 09:00
Період прийому пропозицій:
23.09.2019 18:06 - 09.10.2019 09:00
Аукціон:
10.10.2019 12:39 - 10.10.2019 13:06
Період кваліфікації:
10.10.2019 13:06 - 25.10.2019 15:47
Період завантаження договору:
10.10.2019 13:06 - 30.10.2019 13:06
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Піщано (відсіво) - сольова суміш
Кількість
1500 тонни
Період постачання
до 30.11.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Данко
Оскарження: 10.10.2019 13:06 - 04.11.2019 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32727466
-
Контактна особа:
Григорщук Ірина Вікторівна +380503840089 finance@danko.in http://danko.in
-
Адреса:
03035, Україна, Київська область, Київ, вул. Механізаторів, буд. 2, офіс 111
Оскарження: 10.10.2019 13:06 - 04.11.2019 23:00
Початкова пропозиція
1 371 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 371 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.10.2019 15:47
Документи
8
Скарги
1
ТОВ «Альянс Будівельників України»
×
-
Код ЄДРПОУ:
37354345
-
Контактна особа:
Пономаренко Юлія 380997406329, 380997406329 y.ponomarenko@abu.kiev.ua
-
Адреса:
04053, Україна, Київ, Київ, Гоголівська, 43-А, кв. 2
Початкова пропозиція
1 424 250.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 424 250.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
35
Скарги
0
ПРАТ "НОВА ЛІНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30728887
-
Контактна особа:
Максименко Людмила Миколаївна +380952706554 TENDER_NL6@NL.UA
-
Адреса:
Україна
Початкова пропозиція
1 424 970.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 424 970.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
12
Скарги
0
Контракти
Номер:
95008ea12a814ed896bf2c5b5e760c04
Ідентифікатор договору:
UA-2019-09-23-001741-a-c1
Постачальник:
ТОВ Данко
×
-
Код ЄДРПОУ:
32727466
-
Контактна особа:
Григорщук Ірина Вікторівна +380503840089 finance@danko.in http://danko.in
-
Адреса:
03035, Україна, Київська область, Київ, вул. Механізаторів, буд. 2, офіс 111
Номер договору:
422
Сума договору:
1 371 600.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 143 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.12.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
02.12.2019 00:00
Статус:
Виконаний