-
Відкриті торги
-
КЕП
Піщано (відсіво)-сольова суміш
1 371 600.00
UAH з ПДВ
Номер:
95008ea12a814ed896bf2c5b5e760c04
Ідентифікатор договору:
UA-2019-09-23-001741-a-c1
Замовник:
Комунальне підприємство "Бучанське управління житлово-комунального господарства" Бучанської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25689882
-
Контактна особа:
Осецький Євген Олегович +380459748476 bzhek@ukr.net
-
Адреса:
08292, Україна, Київська обл., Буча, м.Буча.Київської обл. вул.Енергетиків,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ Данко
×
-
Код ЄДРПОУ:
32727466
-
Контактна особа:
Григорщук Ірина Вікторівна +380503840089 finance@danko.in http://danko.in
-
Адреса:
03035, Україна, Київська область, Київ, вул. Механізаторів, буд. 2, офіс 111
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Номер договору:
422
Дата підписання:
02.12.2019 00:00
Період дії договору:
02.12.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
1 371 600.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 228 600.00 UAH)
Оплачено:
1 371 600.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 228 600.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Піщано (відсіво) - сольова суміш
Кількість
1500 тонни
Період постачання
до 30.11.2019