-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Обладнання комплексної системи водопідготовки ФМ-ОЗ-ФП-УВ-5.0 продуктивністю до 3 м3/г (або еквівалент), обладнання комплексної системи водопідготовки ФМ-ОЗ-ФП-УВ-10 продуктивністю до 5 м3/г (або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2019-09-19-000831-c
Джерело фінансування закупівлі: кошти місцевого бюджету
Торги не відбулися
600 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 3% або 18 000.00 UAH
мін. крок: 3% або 18 000.00 UAH
Номер:
b200160701b94457be9a162d9a9e19f7
Внутрішній номер закупівлі:
3804243
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-09-19-000831-c
Замовник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА БОГОДУХІВСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189558
-
Адреса:
62103, Україна, Харківська обл., Богодухів, ВУЛИЦЯ КОСМІЧНА, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Нечипуренко Людмила +380575832316 kudbi@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
600 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
18 000.00 UAH
Період уточнення:
19.09.2019 17:28 - 25.09.2019 00:00
Період прийому пропозицій:
19.09.2019 17:28 - 05.10.2019 00:00
Аукціон:
07.10.2019 12:40 - 07.10.2019 13:13
Період кваліфікації:
07.10.2019 13:13 - 11.10.2019 16:27
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата за Товар здійснюється відповідно до статті 49 Бюджетного Кодексу України, у національній грошовій валюті шляхом безготівкового переказу коштів на поточний рахунок Постачальника, вказаний у даному Договорі, протягом 10 (десяти) банківських днів з дати надходження відповідного бюджетного фінансування на реєстраційний рахунок Замовника. Джерело фінансування закупівлі – кошти місцевого бюджету.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Обладнання комплексної системи водопідготовки ФМ-ОЗ-ФП-УВ-5.0 продуктивністю до 3 м3/г (або еквівалент)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 20.12.2019
Обладнання комплексної системи водопідготовки ФМ-ОЗ-ФП-УВ-10 продуктивністю до 5 м3/г (або еквівалент)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 20.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПЛАНЕТА Н2О"
Оскарження: 07.10.2019 13:13 - 22.10.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38439775
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПЛАНЕТА Н2О" +380994732258 tovplaneta.h2o@gmail.com
-
Адреса:
Україна, Полтавська обл., Полтава, 36039, Полтавська обл., місто Полтава, Київський район, ВУЛИЦЯ СИМОНА ПЕТЛЮРИ, будинок 54
Оскарження: 07.10.2019 13:13 - 22.10.2019 00:00
Початкова пропозиція
499 992.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
480 992.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
11.10.2019 16:25
Документи
8
Скарги
0
ТОВ “ДІФРАНО ЮНІОН”
Оскарження: 11.10.2019 16:25 - 22.10.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
34968335
-
Контактна особа:
Іщенко Олена Володимирівна +380992411886 info@aquafilter.com.ua
-
Адреса:
02068, Україна, Київська область, Київ, вул. Драгоманова, будинок 19
Оскарження: 11.10.2019 16:25 - 22.10.2019 00:00
Початкова пропозиція
510 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
492 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
11.10.2019 16:26
Документи
8
Скарги
0
ТОВ АСТЕР-М
Оскарження: 11.10.2019 16:26 - 22.10.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35590228
-
Контактна особа:
Корсунський Олександр Аркадійович +380665569615 mlkh@aster.com.ua
-
Адреса:
61068, Україна, Харківська область, Харків, пр.Московський, буд.118
Оскарження: 11.10.2019 16:26 - 22.10.2019 00:00
Початкова пропозиція
594 652.02 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
594 652.02 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
11.10.2019 16:26
Документи
11
Скарги
0
ТОВ "ТЕПЛОБУД-К"
Оскарження: 11.10.2019 16:26 - 22.10.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39607910
-
Контактна особа:
Олег Шеліхов +380577519509 7519509@ukr.net
-
Адреса:
61001, Україна, Харківська область, місто Харків, ПРОСПЕКТ ГАГАРІНА, будинок 15
Оскарження: 11.10.2019 16:26 - 22.10.2019 00:00
Початкова пропозиція
598 652.02 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
598 652.02 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
11.10.2019 16:27
Документи
6
Скарги
0