-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Обладнання комплексної системи водопідготовки ФМ-ОЗ-ФП-УВ-5.0 продуктивністю до 3 м3/г (або еквівалент), обладнання комплексної системи водопідготовки ФМ-ОЗ-ФП-УВ-10 продуктивністю до 5 м3/г (або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2019-09-19-000831-c
Джерело фінансування закупівлі: кошти місцевого бюджету
Торги не відбулися
600 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 3% або 18 000.00 UAH
мін. крок: 3% або 18 000.00 UAH
Період оскарження:
19.09.2019 17:28 - 01.10.2019 00:00
Нічого не знайдено.