-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Портативний інтегрований газоаналізатор і флуориметр "iFL Integrated Fluorometer and Gas Exchange System" (або еквівалент) в комплекті з листовою камерою, зарядним пристроєм і світловим модулем.
Тендер Prozorro UA-2019-09-19-000921-a
Завершена
1 330 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 650.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 650.00 UAH
Номер:
516238867074460cace69f794961b489
Внутрішній номер закупівлі:
3802064
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-09-19-000921-a
Замовник:
ІНСТИТУТ ФІЗІОЛОГІЇ РОСЛИН І ГЕНЕТИКИ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05417242
-
Адреса:
03022, Україна, Київська обл., Київ, ВУЛИЦЯ ВАСИЛЬКІВСЬКА, будинок 31/17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шульженко Олексій +380683570245 plant@ifrg.kiev.ua http://ifrg.kiev.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 330 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 650.00 UAH
Період уточнення:
19.09.2019 14:24 - 24.09.2019 16:00
Період прийому пропозицій:
19.09.2019 14:24 - 04.10.2019 16:00
Аукціон:
07.10.2019 15:34 - 07.10.2019 16:01
Період кваліфікації:
07.10.2019 16:01 - 18.10.2019 16:19
Період завантаження договору:
11.10.2019 20:42 - 31.10.2019 20:42
Умови оплати:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Портативний інтегрований газоаналізатор і флуориметр "iFL Integrated Fluorometer and Gas Exchange System" (або еквівалент) в комплекті з листовою камерою, зарядним пристроєм і світловим модулем.
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 10.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Інкос лайн"
Оскарження: 07.10.2019 16:01 - 22.10.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39459829
-
Контактна особа:
ТОВ ІНКОС-ЛАЙН 380508038574, 380508038574 webcombats@gmail.com
-
Адреса:
02140, Україна, місто Київ, Київ, вул. Вишняківська, 3
Оскарження: 07.10.2019 16:01 - 22.10.2019 00:00
Початкова пропозиція
1 216 338.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 193 349.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
11.10.2019 20:42
Документи
49
Скарги
0
ТОВ "АЛСІ " ЛТД
Оскарження: 11.10.2019 20:42 - 28.10.2019 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
21632299
-
Контактна особа:
ТОВ "АЛСІ " ЛТД +380577140730 aleksey_chalyy@alsi.kiev.ua http://www.alsi.ua
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, м. Київ, вул. Шовкуненко, 8/20, кв. 51, 03049
Оскарження: 11.10.2019 20:42 - 28.10.2019 23:00
Початкова пропозиція
1 312 211.16 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 193 350.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.10.2019 16:19
Документи
44
Скарги
0
ТОВ"ПРОБІОВЕТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39576694
-
Контактна особа:
ТОВ"ПРОБІОВЕТ" +380505674080 probiovetmain@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 03151, м.Київ, Солом'янський район, ПРОСПЕКТ ПОВІТРОФЛОТСЬКИЙ, будинок 72
Початкова пропозиція
1 325 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 325 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
25
Скарги
0
Контракти
Номер:
598e677359c7481bbaf27d966de05443
Ідентифікатор договору:
UA-2019-09-19-000921-a-a1
Постачальник:
ТОВ "АЛСІ " ЛТД
×
-
Код ЄДРПОУ:
21632299
-
Контактна особа:
ТОВ "АЛСІ " ЛТД +380577140730 aleksey_chalyy@alsi.kiev.ua http://www.alsi.ua
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, м. Київ, вул. Шовкуненко, 8/20, кв. 51, 03049
Номер договору:
70
Сума договору:
1 193 350.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
994 458.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.11.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
01.11.2019 00:00
Статус:
Виконаний