-
Відкриті торги
-
КЕП
Портативний інтегрований газоаналізатор і флуориметр "iFL Integrated Fluorometer and Gas Exchange System" (або еквівалент) в комплекті з листовою камерою, зарядним пристроєм і світловим модулем.
1 193 350.00
UAH з ПДВ
Номер:
598e677359c7481bbaf27d966de05443
Ідентифікатор договору:
UA-2019-09-19-000921-a-a1
Замовник:
ІНСТИТУТ ФІЗІОЛОГІЇ РОСЛИН І ГЕНЕТИКИ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05417242
-
Контактна особа:
Шульженко Олексій +380683570245 plant@ifrg.kiev.ua http://ifrg.kiev.ua
-
Адреса:
03022, Україна, Київська обл., Київ, ВУЛИЦЯ ВАСИЛЬКІВСЬКА, будинок 31/17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "АЛСІ " ЛТД
×
-
Код ЄДРПОУ:
21632299
-
Контактна особа:
ТОВ "АЛСІ " ЛТД +380577140730 aleksey_chalyy@alsi.kiev.ua http://www.alsi.ua
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, м. Київ, вул. Шовкуненко, 8/20, кв. 51, 03049
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Номер договору:
70
Дата підписання:
01.11.2019 00:00
Період дії договору:
01.11.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
1 193 350.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 198 891.67 UAH)
Оплачено:
1 193 350.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 198 891.67 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Портативний інтегрований газоаналізатор і флуориметр "iFL Integrated Fluorometer and Gas Exchange System" (або еквівалент) в комплекті з листовою камерою, зарядним пристроєм і світловим модулем.
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 10.12.2019