-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«Придбання транспортного засобу спеціального призначення (екскаватор) та комплектувальних виробів до нього (навантажувач, відвал) для КУ «Бараші комунсервіс» Барашівської сільської ради»
Тендер Prozorro UA-2019-09-18-000790-c
Торги відмінено
1 150 696.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 2 301.39 UAH
мін. крок: 0.2% або 2 301.39 UAH
Номер:
5879ee36790a4f7399a09e1f3d431788
Внутрішній номер закупівлі:
3798377
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-09-18-000790-c
Замовник:
Бараші сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04347628
-
Адреса:
11255, Україна, Житомирська область, село Бараші, с.Бараші вул.Героїв Майдану,10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Косинська Лідія Степанівна +380414961152 rada11255@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
43260000-3 Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича технікаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 150 696.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 301.39 UAH
Період уточнення:
18.09.2019 16:43 - 26.09.2019 12:00
Період прийому пропозицій:
18.09.2019 16:43 - 06.10.2019 12:00
Аукціон:
07.10.2019 14:07 - 07.10.2019 14:34
Період кваліфікації:
з 07.10.2019 14:34
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки проводяться шляхом оплати Замовником 100% вартості товару протягом 30 (тридцяти) календарних днів після отримання товару за місцем поставки, вказаним Замовником у п.5.2. даного договору, отримання накладної, товарно-транспортної накладної, підписання Сторонами акту прийому-передачі
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Придбання транспортного засобу спеціального призначення (екскаватор) та комплектувальних виробів до нього (навантажувач, відвал) для КУ «Бараші комунсервіс» Барашівської сільської ради»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Інформація про скасування
Номер:
a4fbd46f74734f5b952da5aea9ff41d0
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Неможливість усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель
Дата опублікування:
22.10.2019 16:22
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "МК "БУДАГРОМАШ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42283450
-
Контактна особа:
ТОВ "МК "БУДАГРОМАШ" +380503331363 mk.budagromash@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 03164, м.Київ, ВУЛИЦЯ ГЕНЕРАЛА НАУМОВА, будинок 48-А
Початкова пропозиція
1 134 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
999 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи
14
Скарги
0
ТОВ АВІО ІНВЕСТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40618370
-
Контактна особа:
Цимбалюк Наталія Григорівна +380443930400 office@avioteh.com.ua https://avioteh.com.ua
-
Адреса:
03124, Україна, м. Київ, Київ, вул. Радіщева, 3
Початкова пропозиція
1 080 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 000 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
11
Скарги
0
ТОВ "АМКОДОР-УКРОСПЕЦМАШ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37250239
-
Контактна особа:
Анатолій Мойсієвич +380676428293 sales@amkodor.com.ua
-
Адреса:
03134, Україна, Київ, м.Київ, КІЛЬЦЕВА ДОРОГА, будинок 22
Початкова пропозиція
1 147 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 147 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
31
Скарги
0