-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«Придбання транспортного засобу спеціального призначення (екскаватор) та комплектувальних виробів до нього (навантажувач, відвал) для КУ «Бараші комунсервіс» Барашівської сільської ради»
Тендер Prozorro UA-2019-09-18-000790-c
Торги відмінено
1 150 696.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 2 301.39 UAH
мін. крок: 0.2% або 2 301.39 UAH
Період оскарження:
18.09.2019 16:43 - 02.10.2019 00:00
Нічого не знайдено.