-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Вугілля кам'яне марки АО (25-70)
Тендер Prozorro UA-2019-09-18-000579-b
Завершена
398 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 398.60 UAH
мін. крок: 0.1% або 398.60 UAH
Номер:
70b6c33f645d4d9daf8a82798eb461b9
Внутрішній номер закупівлі:
3794711
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-09-18-000579-b
Замовник:
Державний навчальний заклад "Старокозацький професійний аграрний ліцей"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02546536
-
Адреса:
67730, Україна, Одеська область, с. Старокозаче Білгород-Дністровський р-н, вул. Малиновського, 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юрій Васильович Слюсаренко +380484950146 starokozatskiy-pal1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
398 600.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
398.60 UAH
Період уточнення:
18.09.2019 10:41 - 24.09.2019 18:00
Період прийому пропозицій:
18.09.2019 10:41 - 04.10.2019 18:00
Аукціон:
07.10.2019 12:45 - 07.10.2019 13:18
Період кваліфікації:
07.10.2019 13:18 - 15.10.2019 12:58
Період завантаження договору:
07.10.2019 13:18 - 27.10.2019 13:18
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата товару здійснюється Покупцем у безготівковій формі, у національній валюті України (українських гривнях) на поточний рахунок Постачальника. Оплата Покупцем Постачальнику вартості товару проводиться за фактично поставлений товар, відповідно рахунку та видатковій накладній Постачальника, за цінами, вказаними у п.1.1. Договору, на поточний рахунок Постачальника, протягом 30 (тридцяти) календарних днів з дати підписання уповноваженими представниками Сторін відповідних видаткових накладних. Моментом оплати поставленого товару є дата списання грошових коштів з реєстраційного рахунку Покупця. У разі затримки бюджетного фінансування розрахунки за отриманий Товар здійснюються протягом 14-ти банківських днів з дати отримання Покупцем бюджетного фінансування на свій розрахунковий рахунок. Витрати, пов’язанні з транспортуванням та вантажно-розвантажувальними роботами включені в ціну Товару. враховані в п.2.1 Договору. Джерело фінансування - державний бюджет.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вугілля кам'яне марки АО (25-70) (державний бюджет)
Кількість
52447 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
67730, Україна, Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Старокозаче, вул. Малиновського, 30
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "НТК-ТРЕЙД ЛТД"
Оскарження: 07.10.2019 13:18 - 26.10.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41280662
-
Контактна особа:
Доровська Христина Володимирівна +380504906101 ntc.net.ua@ukr.net https://ntc.net.ua
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, Київ, вулиця Мельникова, будинок 18 Б, офіс 3
Оскарження: 07.10.2019 13:18 - 26.10.2019 00:00
Початкова пропозиція
287 934.03 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
272 199.93 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.10.2019 12:58
Документи
54
Скарги
0
ТОВ "ПІВДЕННИЙ ПАЛИВНИЙ СКЛАД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42768142
-
Контактна особа:
Светлана Яковлева +380678671878 iavis74@ukr.net
-
Адреса:
93404, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, ВУЛИЦЯ ЄГОРОВА, будинок 22, офіс 106
Початкова пропозиція
300 933.33 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
272 300.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
34
Скарги
0
ПрАТ "ВО "ОБЛПАЛИВО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30514975
-
Контактна особа:
Лукянов Олександр Степанович +380487868293 otpzdc@ukr.net
-
Адреса:
65003, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Чорноморського козацтва 70/1
Початкова пропозиція
309 437.30 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
272 724.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
32
Скарги
0
ТОВ "ТОП ЕНЕРГОТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41750087
-
Контактна особа:
Суховій Людмила Василівна +380989952414 topenergotrade@gmail.com
-
Адреса:
65114, Україна, Одеська область, місто Одеса, вул. Люстдорфська дорога, будинок 140, корпус А/2, офіс 4
Початкова пропозиція
398 508.04 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
398 508.04 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
32
Скарги
0
Контракти
Номер:
afbd928a95ca45d1a91acd019d72f789
Ідентифікатор договору:
UA-2019-09-18-000579-b-b1
Постачальник:
ТОВ "НТК-ТРЕЙД ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41280662
-
Контактна особа:
Доровська Христина Володимирівна +380504906101 ntc.net.ua@ukr.net https://ntc.net.ua
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, Київ, вулиця Мельникова, будинок 18 Б, офіс 3
Номер договору:
63
Сума договору:
272 199.93 UAH без ПДВ
Період дії договору:
29.10.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
29.10.2019 10:00
Статус:
Виконаний