-
Відкриті торги
-
КЕП
Вугілля кам'яне марки АО (25-70)
272 199.93
UAH без ПДВ
Номер:
afbd928a95ca45d1a91acd019d72f789
Ідентифікатор договору:
UA-2019-09-18-000579-b-b1
Замовник:
Державний навчальний заклад "Старокозацький професійний аграрний ліцей"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02546536
-
Контактна особа:
Юрій Васильович Слюсаренко +380484950146 starokozatskiy-pal1@ukr.net
-
Адреса:
67730, Україна, Одеська область, с. Старокозаче Білгород-Дністровський р-н, вул. Малиновського, 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "НТК-ТРЕЙД ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41280662
-
Контактна особа:
Доровська Христина Володимирівна +380504906101 ntc.net.ua@ukr.net https://ntc.net.ua
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, Київ, вулиця Мельникова, будинок 18 Б, офіс 3
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
63
Дата підписання:
29.10.2019 10:00
Період дії договору:
29.10.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
272 199.93 UAH без ПДВ
Оплачено:
272 199.93 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вугілля кам'яне марки АО (25-70) (державний бюджет)
Кількість
52447 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
67730, Україна, Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Старокозаче, вул. Малиновського, 30
На карті