• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Комплект спортивно-ігрової конструкції (Баскетбольне поле)

Джерело фінансування - Державна субвенція

Завершена

1 494 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 15 000.00 UAH
Номер: 06d8346d5a1a4873ab856c17b0c0288c
Внутрішній номер закупівлі: 3792400
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-09-17-001800-b   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПАРК КУЛЬТУРИ ТА ВІДПОЧИНКУ ПРИДНІПРОВСЬКИЙ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Світлана Володимирівна - +380501694974 tender_sme@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 43320000-2 Будівельне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 494 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 15 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 44 820.00 UAH
Період уточнення: 17.09.2019 15:57 - 23.09.2019 22:00
Період прийому пропозицій: 17.09.2019 15:57 - 03.10.2019 22:00
Аукціон: 04.10.2019 14:14 - 04.10.2019 14:35
Період кваліфікації: 04.10.2019 14:35 - 08.10.2019 12:45
Період завантаження договору: 04.10.2019 14:35 - 24.10.2019 14:35
Умови оплати:
інша подія - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комплект спортивно-ігрової конструкції (Баскетбольне поле)
Код ДК 021:2015: 43320000-2 Будівельне обладнання
Кількість 1 комплект
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 49000, Україна, Дніпропетровська область, м.Дніпро, вул. Станіславського На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Торгівельний дім "Н`ю-лайн"

Оскарження: 04.10.2019 14:35 - 19.10.2019 00:00
Початкова пропозиція 1 493 100.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 493 100.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.10.2019 12:45
Документи 28
Скарги 0
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ "СУХОРУКОВ ДМИТРО БОРИСОВИЧ"
Початкова пропозиція 1 493 850.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 493 850.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 6
Скарги 0

Контракти

Номер: bda68330610f4a6589549a2d782a7c27
Ідентифікатор договору: UA-2019-09-17-001800-b-b1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю "Торгівельний дім "Н`ю-лайн"
Номер договору: 221
Сума договору: 1 493 100.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.10.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання: 28.10.2019 11:49
Статус:
Розірваний
PDF
Договір №221.PDF
p7s
sign.p7s