• Відкриті торги
  • КЕП

Комплект спортивно-ігрової конструкції (Баскетбольне поле)

1 493 100.00 UAH з ПДВ
Номер: bda68330610f4a6589549a2d782a7c27
Ідентифікатор договору: UA-2019-09-17-001800-b-b1
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПАРК КУЛЬТУРИ ТА ВІДПОЧИНКУ ПРИДНІПРОВСЬКИЙ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю "Торгівельний дім "Н`ю-лайн"
Класифікатор ДК 021:2015: 43320000-2 Будівельне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору: 221
Дата підписання: 28.10.2019 11:49
Період дії договору: 28.10.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору: 1 493 100.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 493 100.00 UAH)
Причини розірвання договору: За взаємною згодою сторін

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комплект спортивно-ігрової конструкції (Баскетбольне поле)
Код ДК 021:2015: 43320000-2 Будівельне обладнання
Кількість 1 комплект
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 49000, Україна, Дніпропетровська область, м.Дніпро, вул. Станіславського На карті