-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Снігоприбиральна машина
Тендер Prozorro UA-2019-09-17-000051-b
Джерело фінансування-кошти підприємства.
Завершена
64 997.49
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 649.00 UAH
мін. крок: 1% або 649.00 UAH
Номер:
3598bbbf601848ad98c52d798324ca66
Внутрішній номер закупівлі:
3788673
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-09-17-000051-b
Замовник:
Регіональна філія «Львівська залізниця» АТ «Українська залізниця»
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081195
-
Адреса:
79000, Україна, Львівська обл., Львів, вул. Гоголя, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Порохнавець Оксана Михайлівна (032)226-19-80 elzakup.nh@railway.lviv.ua http://railway.lviv.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
43310000-9 Машини для цивільного будівництваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
64 997.49 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
649.00 UAH
Період уточнення:
17.09.2019 09:31 - 27.09.2019 17:00
Період прийому пропозицій:
17.09.2019 09:31 - 07.10.2019 17:00
Аукціон:
08.10.2019 13:22 - 08.10.2019 14:25
Період кваліфікації:
08.10.2019 14:25 - 23.10.2019 17:09
Період завантаження договору:
23.10.2019 17:03 - 12.11.2019 17:03
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписДжерело фінансування закупівлі: кошти підприємства. ПОРЯДОК ЗДІЙСНЕННЯ ОПЛАТИ: Розрахунки проводяться у безготівковій формі: Для платників ПДВ: - за наявності підписаного сторонами цього договору акта приймання-передачі товару, видаткової накладної, товарно-транспортної накладної оплата здійснюється Покупцем протягом 30 (тридцяти) банківських днів з дати реєстрації Постачальником податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, оформленої та зареєстрованої згідно вимог чинного законодавства. Для неплатників ПДВ: - Покупець здійснює оплату протягом 30 (тридцяти) банківських днів від дати підписання акта приймання-передачі товару, видаткової накладної, товаро- транспортної накладної.. Усі платіжні документи за договором оформлюються з дотриманням законодавства. Постачальник надсилає Покупцеві рахунок протягом 3 (трьох) банківських днів з дня поставки товару. Датою оплати вважається дата перерахування Покупцем коштів на рахунок Постачальника.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Снігоприбиральна машина
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Снігоприбиральна машина
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТОРГОВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "ЄВРОІНСТРУМЕНТ"
Оскарження: 08.10.2019 14:25 - 02.11.2019 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35484762
-
Контактна особа:
Олена Хвостикова +380501491161 tender@eurotools.ua
-
Адреса:
03126, Україна, Київ, м. Київ, бульвар ІВАНА ЛЕПСЕ, будинок 79
Оскарження: 08.10.2019 14:25 - 02.11.2019 23:00
Початкова пропозиція
47 190.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
45 549.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
23.10.2019 17:03
Документи
22
Скарги
0
ЛЬВІВСЬКА ФІЛІЯ ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "АЛЬЦЕСТ"
Оскарження: 23.10.2019 17:03 - 02.11.2019 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38010565
-
Контактна особа:
ЛЬВІВСЬКА ФІЛІЯ ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "АЛЬЦЕСТ" +380506277174 volod2017@ukr.net http://www.altsest.com
-
Адреса:
Україна, 79020, м.Львів, проспект В.Чорновола,95
Оскарження: 23.10.2019 17:03 - 02.11.2019 23:00
Початкова пропозиція
49 125.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
45 550.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.10.2019 17:09
Документи
29
Скарги
2
ТОВ "ЮВЕНТА-К"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35633884
-
Контактна особа:
Юлія Волчек +380500854946 volchek@yuventak.com
-
Адреса:
01133, Україна, Київська область, Київ, БУЛЬВАР ЛЕСІ УКРАЇНКИ, будинок 34, офіс 212
Початкова пропозиція
60 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
47 299.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
21
Скарги
0
ТОВ "Епіцентр К"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32490244
-
Контактна особа:
Світуха Марія Юріївна 096-910-95-95 LV.TENDER@EPICENTRK.COM https://epicentrk.ua
-
Адреса:
Україна
Початкова пропозиція
57 296.70 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
47 400.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
36
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ТОРГОВЫЙ ДОМ "ТЕХНИКС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32563961
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ТОРГОВЫЙ ДОМ "ТЕХНИКС" +380503250429 director@td-tehniks.com.ua http://td-tehniks.com.ua
-
Адреса:
Україна, 61003, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ КУЗНЕЧНА, будинок 7/13
Початкова пропозиція
54 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
50 016.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
18
Скарги
0
ТОВ ВКП "ЕСКО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22579667
-
Контактна особа:
ТОВ ВКП "ЕСКО" +380955788117 Zyukanin.Oleg@gmail.com http://esco-kiev.com.ua
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, 01015, м. Київ, вул. Старонаводницька, буд. 4, кв. 55
Початкова пропозиція
64 672.80 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
50 048.31 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
22
Скарги
0
ТОВ "Лісмаш"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32052971
-
Контактна особа:
ТОВ "Лісмаш" +380504301880 lismash04@gmail.com http://lismash.in.ua/
-
Адреса:
Україна, вул. Ген. Чупринки, буд.87/3а, м.Львів, 79044
Початкова пропозиція
58 755.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
58 755.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
26
Скарги
0
ТОВ ВАКУЛА ІНСТРУМЕНТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40278390
-
Контактна особа:
Вакула Максим Олександрович +380442293514 5465756@ukr.net
-
Адреса:
50000, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, вул.Олександра Поля, 28А
Початкова пропозиція
60 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
60 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
15
Скарги
0
ТОВ Компанія іТех
×
-
Код ЄДРПОУ:
38554402
-
Контактна особа:
Запухлий Мирослав Ігорович +380342744045 myroslav.zapukhlyy@itech.if.ua
-
Адреса:
76006, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул. Симоненка 9а/69
Початкова пропозиція
60 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
60 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
17
Скарги
0
Контракти
Номер:
f0ba62fe0cea4562a8083ed55f679978
Ідентифікатор договору:
UA-2019-09-17-000051-b-a1
Постачальник:
ЛЬВІВСЬКА ФІЛІЯ ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "АЛЬЦЕСТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38010565
-
Контактна особа:
ЛЬВІВСЬКА ФІЛІЯ ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "АЛЬЦЕСТ" +380506277174 volod2017@ukr.net http://www.altsest.com
-
Адреса:
Україна, 79020, м.Львів, проспект В.Чорновола,95
Номер договору:
Л/НХ-19561/НЮ
Сума договору:
54 659.99 UAH з ПДВ
Сума договору:
45 549.99 UAH без ПДВ
Період дії договору:
06.11.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
06.11.2019 00:00
Статус:
Виконаний