-
Відкриті торги
-
КЕП
Снігоприбиральна машина
Джерело фінансування-кошти підприємства.
54 659.99
UAH з ПДВ
Номер:
f0ba62fe0cea4562a8083ed55f679978
Ідентифікатор договору:
UA-2019-09-17-000051-b-a1
Замовник:
Регіональна філія «Львівська залізниця» АТ «Українська залізниця»
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081195
-
Контактна особа:
Порохнавець Оксана Михайлівна (032)226-19-80 elzakup.nh@railway.lviv.ua http://railway.lviv.ua/
-
Адреса:
79000, Україна, Львівська обл., Львів, вул. Гоголя, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ЛЬВІВСЬКА ФІЛІЯ ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "АЛЬЦЕСТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38010565
-
Контактна особа:
ЛЬВІВСЬКА ФІЛІЯ ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "АЛЬЦЕСТ" +380506277174 volod2017@ukr.net http://www.altsest.com
-
Адреса:
Україна, 79020, м.Львів, проспект В.Чорновола,95
Класифікатор ДК 021:2015:
43310000-9 Машини для цивільного будівництваАналіз за цим CPV
Опис:
Джерело фінансування-кошти підприємства.
Номер договору:
Л/НХ-19561/НЮ
Дата підписання:
06.11.2019 00:00
Період дії договору:
06.11.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
54 659.99 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 9 110.00 UAH)
Оплачено:
54 659.99 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 9 110.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Снігоприбиральна машина
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Снігоприбиральна машина
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2019