-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Автобус спеціалізований шкільний
Тендер Prozorro UA-2019-09-10-000415-a
Джерело фінансування: державний бюджет, місцевий бюджет
Завершена
2 406 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 12 032.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 12 032.00 UAH
Номер:
07d5475c3750404a81fa4f38af6cfc76
Внутрішній номер закупівлі:
3764777
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-09-10-000415-a
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Зачепилівської районної державної адміністрації Харківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146088
-
Адреса:
64401, Україна, Харківська область, Зачепилівка, вул. Паркова, буд. 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Козина Володимир Васильович +380576151543 buh.zachepilovka@osvitakh.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 406 400.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
12 032.00 UAH
Період уточнення:
10.09.2019 14:27 - 15.09.2019 18:00
Період прийому пропозицій:
10.09.2019 14:27 - 25.09.2019 18:00
Аукціон:
26.09.2019 12:58 - 26.09.2019 13:26
Період кваліфікації:
26.09.2019 13:26 - 08.10.2019 15:25
Період завантаження договору:
03.10.2019 15:48 - 23.10.2019 15:48
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписДжерело фінансування - кошти державного та місцевого бюджетів
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автобус спеціалізований шкільний
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 25.10.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТД "ЕТАЛОН АВТО""
Оскарження: 26.09.2019 13:26 - 14.10.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
34248190
-
Контактна особа:
Сергій Синельник +380507844784 td.etalonavto@gmail.com
-
Адреса:
08322, Україна, Київська область, Бориспільський район, село Проліски, ВУЛИЦЯ БРОВАРСЬКА, будинок 4
Оскарження: 26.09.2019 13:26 - 14.10.2019 00:00
Початкова пропозиція
2 033 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 033 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
03.10.2019 15:48
Документи
12
Скарги
0
ПП "АВТОМОБІЛЬНА КОМПАНІЯ "УКРАВТОСНАБ"
Оскарження: 03.10.2019 15:48 - 19.10.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35856355
-
Контактна особа:
Виктор Маленко +380577164940,+380577164940,+380671588055 ukravtosnab@gmail.com
-
Адреса:
61128, Україна, Харківська область, місто Харків, ПРОСПЕКТ П'ЯТДЕСЯТИРІЧЧЯ СРСР, будинок 151-Д
Оскарження: 03.10.2019 15:48 - 19.10.2019 00:00
Початкова пропозиція
2 400 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 400 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.10.2019 15:25
Документи
15
Скарги
0
ПП " Форсаж"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32268173
-
Контактна особа:
Орел Ігор Віталійович +380631943131 forsazh2002@ukr.net
-
Адреса:
18005, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Гоголя 382 кв.3
Початкова пропозиція
2 406 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 406 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
64
Скарги
0
Контракти
Номер:
c6877f231deb47c781a9c682fb982f75
Ідентифікатор договору:
UA-2019-09-10-000415-a-a1
Постачальник:
ПП "АВТОМОБІЛЬНА КОМПАНІЯ "УКРАВТОСНАБ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35856355
-
Контактна особа:
Виктор Маленко +380577164940,+380577164940,+380671588055 ukravtosnab@gmail.com
-
Адреса:
61128, Україна, Харківська область, місто Харків, ПРОСПЕКТ П'ЯТДЕСЯТИРІЧЧЯ СРСР, будинок 151-Д
Номер договору:
130
Сума договору:
2 400 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.10.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
28.10.2019 00:00
Статус:
Підписаний