-
Відкриті торги
-
КЕП
Автобус спеціалізований шкільний
2 400 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
c6877f231deb47c781a9c682fb982f75
Ідентифікатор договору:
UA-2019-09-10-000415-a-a1
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Зачепилівської районної державної адміністрації Харківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146088
-
Контактна особа:
Козина Володимир Васильович +380576151543 buh.zachepilovka@osvitakh.org.ua
-
Адреса:
64401, Україна, Харківська область, Зачепилівка, вул. Паркова, буд. 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ПП "АВТОМОБІЛЬНА КОМПАНІЯ "УКРАВТОСНАБ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35856355
-
Контактна особа:
Виктор Маленко +380577164940,+380577164940,+380671588055 ukravtosnab@gmail.com
-
Адреса:
61128, Україна, Харківська область, місто Харків, ПРОСПЕКТ П'ЯТДЕСЯТИРІЧЧЯ СРСР, будинок 151-Д
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Номер договору:
130
Дата підписання:
28.10.2019 00:00
Період дії договору:
28.10.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Сума договору:
2 400 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 2 400 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автобус спеціалізований шкільний
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 25.10.2019
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
4ae090a1e7ba4c6d9efb08b7ffdc045f
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
відповідно до умов договору
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
29.10.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
e9a34851d98c4db1bb6f7a5bf4a3d805
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Постачальник зобов'язується поставити товар Замовнику
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
04.11.2019 00:00
Статус:
Опубліковано