-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
Дорожня комбінована машина за кодом ДК 021:2015: 34140000-0 — Великовантажні мототранспортні засоби
Тендер Prozorro UA-2019-09-09-000256-c
Завершена
1 691 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 459.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 459.00 UAH
Номер:
e57d0caf5b254b6388afeede9873e636
Внутрішній номер закупівлі:
3759252
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-09-09-000256-c
Замовник:
Любомльська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04051336
-
Адреса:
44300, Україна, Волинська область, ЛЮБОМЛЬ, вул. Української Армії, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Копилов Михайло Сергійович 03377-23185 lubomlmisto@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 691 800.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
8 459.00 UAH
Період уточнення:
09.09.2019 12:53 - 15.09.2019 00:00
Період прийому пропозицій:
09.09.2019 12:53 - 25.09.2019 00:00
Аукціон:
25.09.2019 12:48 - 25.09.2019 13:09
Період кваліфікації:
25.09.2019 13:09 - 01.10.2019 17:07
Період завантаження договору:
25.09.2019 13:09 - 15.10.2019 13:09
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 70%
- Подіядата виставлення рахунку
- Описавансова проплата в розмірі 70% від вартості товару згідно рахунку
- Розмір70%
- ТипАванс
- Період у днях7 робочі дні
поставка товару - 30%
- Подіяпоставка товару
- Описпісля поставки товару до 25 грудня 2019 року
- Розмір30%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях71 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дорожня комбінована машина за кодом ДК 021:2015: 34140000-0 — Великовантажні мототранспортні засоби
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 05.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ТД Будшляхмаш
Оскарження: 25.09.2019 13:09 - 12.10.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32670703
-
Контактна особа:
Гуйван Мирослав Михайлович +380445799069 tovbshm@gmail.com
-
Адреса:
03113, Україна, Київська область, м Київ, проспект Перемоги, 68/1, оф.62
Оскарження: 25.09.2019 13:09 - 12.10.2019 00:00
Початкова пропозиція
1 690 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 690 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.10.2019 17:07
Документи
16
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "СпецКомТранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39538674
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю "СпецКомТранс" +380443605654 burilovo@bigmir.net http://speckom.ua
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, м. Київ, вул.Курнатовського, 20
Початкова пропозиція
1 691 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 691 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
20
Скарги
0
Контракти
Номер:
876775a12a1d4aacae0b8f10253b552e
Ідентифікатор договору:
UA-2019-09-09-000256-c-c1
Постачальник:
ТОВ ТД Будшляхмаш
×
-
Код ЄДРПОУ:
32670703
-
Контактна особа:
Гуйван Мирослав Михайлович +380445799069 tovbshm@gmail.com
-
Адреса:
03113, Україна, Київська область, м Київ, проспект Перемоги, 68/1, оф.62
Номер договору:
234
Сума договору:
1 690 200.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 408 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.10.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
17.10.2019 10:00
Статус:
Виконаний