• Відкриті торги
  • КЕП

Дорожня комбінована машина за кодом ДК 021:2015: 34140000-0 — Великовантажні мототранспортні засоби

1 690 200.00 UAH з ПДВ
Номер: 876775a12a1d4aacae0b8f10253b552e
Ідентифікатор договору: UA-2019-09-09-000256-c-c1
Замовник: Любомльська міська рада
Постачальник: ТОВ ТД Будшляхмаш
Класифікатор ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиАналіз за цим CPV
Номер договору: 234
Дата підписання: 17.10.2019 10:00
Період дії договору: 17.10.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору: 1 690 200.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 281 700.00 UAH)
Оплачено: 1 690 200.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 281 700.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дорожня комбінована машина за кодом ДК 021:2015: 34140000-0 — Великовантажні мототранспортні засоби
Код ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби
Кількість 1 штуки
Період постачання до 05.12.2019
Місце постачання 44300, Україна, Волинська область, ЛЮБОМЛЬ, Володимирська, 9 На карті