-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Комп’ютерне приладдя)
Тендер Prozorro UA-2019-09-06-002721-b
Завершена
670 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 350.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 350.00 UAH
Номер:
6c62449d46574ce1aa844760645c4b36
Внутрішній номер закупівлі:
3757398
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-09-06-002721-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ХАРКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ З ПОСИЛЕНОЮ ВІЙСЬКОВО-ФІЗИЧНОЮ ПІДГОТОВКОЮ "РЯТУВАЛЬНИК"" ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24480983
-
Адреса:
61055, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Дванадцятого Квітня, буд. 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ ФОРОСТОВЕЦЬ +380677628336 ryatuvalnyk_kharkiv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
670 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 350.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
10 650.00 UAH
Період уточнення:
06.09.2019 23:24 - 12.09.2019 20:00
Період прийому пропозицій:
06.09.2019 23:24 - 22.09.2019 20:00
Аукціон:
23.09.2019 15:44 - 23.09.2019 16:05
Період кваліфікації:
23.09.2019 16:05 - 25.09.2019 13:29
Період завантаження договору:
23.09.2019 16:05 - 13.10.2019 16:05
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки здійснюються протягом 30 (тридцяти) календарних днів після підписання Сторонами видаткової накладної на Товар, інших супровідних документів, необхідних для здійснення його поставки Учасником. Джерело фінансування: кошти місцевого бюджету
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Процесор
Кількість
15 штуки
Період постачання
до 31.10.2019
Материнська плата
Кількість
15 штуки
Період постачання
до 31.10.2019
Оперативна пам'ять
Кількість
30 штуки
Період постачання
до 31.10.2019
Жорсткий диск
Кількість
15 штуки
Період постачання
до 31.10.2019
Корпус
Кількість
15 штуки
Період постачання
до 31.10.2019
Монітор (TFT) 19,5"
Кількість
15 штуки
Період постачання
до 31.10.2019
Маніпулятор миша
Кількість
15 штуки
Період постачання
до 31.10.2019
Клавіатура
Кількість
15 штуки
Період постачання
до 31.10.2019
Принтер лазерний
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.10.2019
Багатофункціональний пристрій принтер-сканер-копір
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.10.2019
Мережевий відеореєстратор
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.10.2019
IP-камера
Кількість
9 штуки
Період постачання
до 31.10.2019
IP-камера
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 31.10.2019
Накопичувач
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.10.2019
Кабель для зовнішніх робіт
Кількість
915 метри
Період постачання
до 31.10.2019
Кабель силовий
Кількість
40 метри
Період постачання
до 31.10.2019
Комутатор
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.10.2019
Комутатор
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.10.2019
Шафа глибина 580 мм
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.10.2019
Шафа антивандальна
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.10.2019
Джерело безперебійного живлення
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.10.2019
Кабель сигнальний
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.10.2019
Монітор (TFT) 27"
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.10.2019
Трос сталевий
Кількість
200 метри
Період постачання
до 31.10.2019
Коробка з'єднувальна
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 31.10.2019
Стрічка бандажна
Кількість
14 метри
Період постачання
до 31.10.2019
Скрепа
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.10.2019
Комутаційний бокс
Кількість
9 штуки
Період постачання
до 31.10.2019
Талреп 8 мм
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.10.2019
Анкер розпірний 12 х 120
Кількість
400 штуки
Період постачання
до 31.10.2019
Мережевий фільтр 1,8 м. 5 розеток
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 31.10.2019
Короб 25*25
Кількість
20 метри
Період постачання
до 31.10.2019
Кронштейн
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.10.2019
Полиця
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.10.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АВАНГАРД 2019"
Оскарження: 23.09.2019 16:05 - 06.10.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42893893
-
Контактна особа:
Петренко Олег Анатолійович +380663162757 avangard19@ukr.net
-
Адреса:
61039, Україна, Харківська область, м.Харків, проспект Любові Малої, буд. 22, кв. 48
Оскарження: 23.09.2019 16:05 - 06.10.2019 00:00
Початкова пропозиція
665 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
665 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.09.2019 13:29
Документи
26
Скарги
0
НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРОМТЕХСНАБ" ТОВАРИСТВА ІНВАЛІДІВ КИЇВСЬКОГО РАЙОНУ М.ХАРКОВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
30235387
-
Контактна особа:
НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРОМТЕХСНАБ" ТОВАРИСТВА ІНВАЛІДІВ КИЇВСЬКОГО РАЙОНУ М.ХАРКОВА +380993790179 npp-promtex@bk.ru
-
Адреса:
Україна, 61002, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ ЧЕРНИШЕВСЬКА, будинок 29 А
Початкова пропозиція
670 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
670 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
22
Скарги
0
Контракти
Номер:
fb7a865d4d3d46ca8d4a3af2014fb889
Ідентифікатор договору:
UA-2019-09-06-002721-b-b1
Постачальник:
ТОВ "АВАНГАРД 2019"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42893893
-
Контактна особа:
Петренко Олег Анатолійович +380663162757 avangard19@ukr.net
-
Адреса:
61039, Україна, Харківська область, м.Харків, проспект Любові Малої, буд. 22, кв. 48
Номер договору:
10-09-002721-b
Сума договору:
665 800.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.10.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
15.10.2019 12:00
Статус:
Виконаний