-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Комп’ютерне приладдя)
665 800.00
UAH без ПДВ
Номер:
fb7a865d4d3d46ca8d4a3af2014fb889
Ідентифікатор договору:
UA-2019-09-06-002721-b-b1
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ХАРКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ З ПОСИЛЕНОЮ ВІЙСЬКОВО-ФІЗИЧНОЮ ПІДГОТОВКОЮ "РЯТУВАЛЬНИК"" ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24480983
-
Контактна особа:
СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ ФОРОСТОВЕЦЬ +380677628336 ryatuvalnyk_kharkiv@ukr.net
-
Адреса:
61055, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Дванадцятого Квітня, буд. 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "АВАНГАРД 2019"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42893893
-
Контактна особа:
Петренко Олег Анатолійович +380663162757 avangard19@ukr.net
-
Адреса:
61039, Україна, Харківська область, м.Харків, проспект Любові Малої, буд. 22, кв. 48
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору:
10-09-002721-b
Дата підписання:
15.10.2019 12:00
Період дії договору:
15.10.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
665 800.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
665 800.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Процесор
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
15 штуки
Період постачання
до 31.10.2019
Материнська плата
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
15 штуки
Період постачання
до 31.10.2019
Оперативна пам'ять
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
30 штуки
Період постачання
до 31.10.2019
Жорсткий диск
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
15 штуки
Період постачання
до 31.10.2019
Корпус
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
15 штуки
Період постачання
до 31.10.2019
Монітор (TFT) 19,5"
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
15 штуки
Період постачання
до 31.10.2019
Маніпулятор миша
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
15 штуки
Період постачання
до 31.10.2019
Клавіатура
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
15 штуки
Період постачання
до 31.10.2019
Принтер лазерний
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.10.2019
Багатофункціональний пристрій принтер-сканер-копір
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.10.2019
Мережевий відеореєстратор
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.10.2019
IP-камера
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
9 штуки
Період постачання
до 31.10.2019
IP-камера
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 31.10.2019
Накопичувач
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.10.2019
Кабель для зовнішніх робіт
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
915 метри
Період постачання
до 31.10.2019
Кабель силовий
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
40 метри
Період постачання
до 31.10.2019
Комутатор
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.10.2019
Комутатор
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.10.2019
Шафа глибина 580 мм
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.10.2019
Шафа антивандальна
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.10.2019
Джерело безперебійного живлення
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.10.2019
Кабель сигнальний
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.10.2019
Монітор (TFT) 27"
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.10.2019
Трос сталевий
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
200 метри
Період постачання
до 31.10.2019
Коробка з'єднувальна
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 31.10.2019
Стрічка бандажна
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
14 метри
Період постачання
до 31.10.2019
Скрепа
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.10.2019
Комутаційний бокс
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
9 штуки
Період постачання
до 31.10.2019
Талреп 8 мм
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.10.2019
Анкер розпірний 12 х 120
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
400 штуки
Період постачання
до 31.10.2019
Мережевий фільтр 1,8 м. 5 розеток
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 31.10.2019
Короб 25*25
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
20 метри
Період постачання
до 31.10.2019
Кронштейн
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.10.2019
Полиця
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.10.2019
Внесені зміни
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
4e0df88e8693477b9aab1b48ae153d08
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Строк поставки товару здійснюється у термін до 30 листопада 2019 року відповідно до змін законодавства України, а саме: погодження закупівлі.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
29.10.2019 09:00
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
1f02a53defb4477e9b2256fd9a6b9a43
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Строк поставки товару здійснюється у термін до 31 грудня 2019 року
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
28.11.2019 13:14
Статус:
Опубліковано