-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодулятори
Тендер Prozorro UA-2019-09-05-000699-b
Завершена
17 300.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 86.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 86.50 UAH
Номер:
b2555e4ca8e54891a7cf12a89dcaa42f
Внутрішній номер закупівлі:
3748445
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-09-05-000699-b
Замовник:
ПОКРОВСЬКА МІСЬКРАЙОННА ФІЛІЯ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЛАБОРАТОРНИЙ ЦЕНТР МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38531926
-
Адреса:
85300, Україна, Донецька область, м. Покровськ, вул. Поштова будинок 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анатолій Жорін +380623521982,+380623929275,+380623929022 krasn-lab@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33650000-1 Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодуляториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
17 300.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
86.50 UAH
Період уточнення:
05.09.2019 11:23 - 10.09.2019 12:00
Період прийому пропозицій:
05.09.2019 11:23 - 20.09.2019 12:00
Аукціон:
23.09.2019 11:40 - 23.09.2019 12:07
Період кваліфікації:
23.09.2019 12:07 - 23.09.2019 14:18
Період завантаження договору:
23.09.2019 12:07 - 13.10.2019 12:07
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сироватки
Кількість
9 найменувань
Період постачання
03.10.2019 - 31.12.2019
Місце постачання
85300, Україна, Донецька область, Місто Покровськ, вулиця Поштова будинок 15
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТК ГРУП"
Оскарження: 23.09.2019 12:07 - 04.10.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38200241
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТК ГРУП" +380992070466 0992070466d@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 49000, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, Індустріальний район, ВУЛИЦЯ СОФІЇ КОВАЛЕВСЬКОЇ, будинок 77, квартира 14
Оскарження: 23.09.2019 12:07 - 04.10.2019 00:00
Початкова пропозиція
11 300.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
8 099.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.09.2019 14:18
Документи
29
Скарги
0
СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-ЙОРДАНСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "САНДІАНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14324574
-
Контактна особа:
Олег Кононенко +380503476733,+380504700130 sandiana@ukr.net
-
Адреса:
84313, Україна, Донецька область, місто Краматорськ, БУЛЬВАР МАШИНОБУДІВНИКІВ, будинок 24, квартира 36
Початкова пропозиція
11 150.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
8 100.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
24
Скарги
0
ФОП Юрченко Олександр Павлович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2161807417
-
Контактна особа:
Юрченко Олександр Павлович 380504254838, 380504254838 yural55@ukr.net
-
Адреса:
84311, Україна, Донецька область, Краматорськ, Танкистів-70
Початкова пропозиція
13 700.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
13 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
20
Скарги
0
Контракти
Номер:
69acb3252255445dbf850a5aa248a519
Ідентифікатор договору:
UA-2019-09-05-000699-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТК ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38200241
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТК ГРУП" +380992070466 0992070466d@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 49000, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, Індустріальний район, ВУЛИЦЯ СОФІЇ КОВАЛЕВСЬКОЇ, будинок 77, квартира 14
Номер договору:
34
Сума договору:
8 099.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.10.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
07.10.2019 09:36
Статус:
Виконаний