• Відкриті торги
  • КЕП

Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодулятори

8 099.00 UAH без ПДВ
Номер: 69acb3252255445dbf850a5aa248a519
Ідентифікатор договору: UA-2019-09-05-000699-b-b1
Замовник: ПОКРОВСЬКА МІСЬКРАЙОННА ФІЛІЯ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЛАБОРАТОРНИЙ ЦЕНТР МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТК ГРУП"
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Номер договору: 34
Дата підписання: 07.10.2019 09:36
Період дії договору: 07.10.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору: 8 099.00 UAH без ПДВ
Оплачено: 8 099.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сироватки
Код ДК 021:2015: 33650000-1 Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодулятори
Кількість 9 найменувань
Період постачання 03.10.2019 - 31.12.2019
Місце постачання 85300, Україна, Донецька область, Місто Покровськ, вулиця Поштова будинок 15 На карті