-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015:03410000-7 « Деревина »
Тендер Prozorro UA-2019-09-04-002280-b
Для Ладижинського ОТГ
Завершена
391 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 955.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 955.00 UAH
Номер:
e128ae3043ef40a7aeebb116ed9284b5
Внутрішній номер закупівлі:
3745595
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-09-04-002280-b
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Уманської РДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146959
-
Адреса:
20300, Україна, Черкаська область, м. Умань, вул. Залізняка, буд. 2-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Войтенко +380474438858 viddilosvity207@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
391 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 955.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
10 000.00 UAH
Період уточнення:
04.09.2019 15:36 - 10.09.2019 09:33
Період прийому пропозицій:
04.09.2019 15:36 - 20.09.2019 09:33
Аукціон:
23.09.2019 12:16 - 23.09.2019 12:43
Період кваліфікації:
23.09.2019 12:43 - 25.09.2019 15:29
Період завантаження договору:
25.09.2019 14:38 - 15.10.2019 14:38
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписДжерело фінансування - місцевий бюджет
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015:03410000-7 «Деревина»
(деревина дров’яна непромислового використання І групи «Тверда порода»)
Кількість
340 метри кубічні
Період постачання
до 15.11.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП НЕТУДИХАТА О. А.
Оскарження: 23.09.2019 12:43 - 05.10.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2859900927
-
Контактна особа:
ФОП НЕТУДИХАТА О. А. +380984106965 netudykhata_oa@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 20300, Черкаська обл., місто Умань, ВУЛИЦЯ КОМАРОВА, будинок 23А, квартира 49
Оскарження: 23.09.2019 12:43 - 05.10.2019 00:00
Початкова пропозиція
362 100.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
362 100.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
24.09.2019 15:34
Документи
5
Скарги
0
ТОВ "ТЕД"
Оскарження: 24.09.2019 15:34 - 06.10.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42940293
-
Контактна особа:
Максим Пирогов +380990186598 trading.delivery@gmail.com
-
Адреса:
01025, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ВЕЛИКА ЖИТОМИРСЬКА , будинок 26
Оскарження: 24.09.2019 15:34 - 06.10.2019 00:00
Початкова пропозиція
374 340.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
372 385.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
25.09.2019 14:38
Документи
41
Скарги
0
ФОП Носатюк Олена Юріївна
Оскарження: 25.09.2019 14:38 - 06.10.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2845202627
-
Контактна особа:
Носатюк Олена Юріївна +380989826967 olenanosatuk@gmail.com
-
Адреса:
20300, Україна, Черкаська область, Умань, вул. Мазепи, буд. 5-Б, кв. 27
Оскарження: 25.09.2019 14:38 - 06.10.2019 00:00
Початкова пропозиція
387 260.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
374 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.09.2019 15:29
Документи
43
Скарги
0
Контракти
Номер:
bbad3019352644039e34c9da2418660c
Ідентифікатор договору:
UA-2019-09-04-002280-b-b1
Постачальник:
ФОП Носатюк Олена Юріївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2845202627
-
Контактна особа:
Носатюк Олена Юріївна +380989826967 olenanosatuk@gmail.com
-
Адреса:
20300, Україна, Черкаська область, Умань, вул. Мазепи, буд. 5-Б, кв. 27
Номер договору:
44-ОТГ
Сума договору:
374 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
08.10.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
08.10.2019 10:02
Статус:
Виконаний