-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015:03410000-7 « Деревина »
374 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
bbad3019352644039e34c9da2418660c
Ідентифікатор договору:
UA-2019-09-04-002280-b-b1
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Уманської РДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146959
-
Контактна особа:
Тетяна Войтенко +380474438858 viddilosvity207@gmail.com
-
Адреса:
20300, Україна, Черкаська область, м. Умань, вул. Залізняка, буд. 2-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП Носатюк Олена Юріївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2845202627
-
Контактна особа:
Носатюк Олена Юріївна +380989826967 olenanosatuk@gmail.com
-
Адреса:
20300, Україна, Черкаська область, Умань, вул. Мазепи, буд. 5-Б, кв. 27
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Номер договору:
44-ОТГ
Дата підписання:
08.10.2019 10:02
Період дії договору:
08.10.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
374 000.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
374 000.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015:03410000-7 «Деревина»
(деревина дров’яна непромислового використання І групи «Тверда порода»)
Кількість
340 метри кубічні
Період постачання
до 15.11.2019