-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Стадіон «Кристал» по вул. Лютеранській, 3, у м. Херсоні – реконструкція тренувального поля
Тендер Prozorro UA-2019-09-03-000217-c
Завершена
14 856 278.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 29 713.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 29 713.00 UAH
Номер:
79b4439c029a4053a5cd748258436ffb
Внутрішній номер закупівлі:
3738033
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-09-03-000217-c
Замовник:
Департамент будівництва та розвитку інфраструктури Херсонської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
04014134
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, просп.Ушакова, 47
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Веніслав Наталія Іванівна +380552490357 up-kapbud@khoda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45454000-4 РеконструкціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
14 856 278.80 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
29 713.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
74 281.39 UAH
Період уточнення:
03.09.2019 11:15 - 09.09.2019 11:19
Період прийому пропозицій:
03.09.2019 11:15 - 19.09.2019 11:19
Аукціон:
20.09.2019 15:22 - 20.09.2019 15:43
Період кваліфікації:
20.09.2019 15:43 - 23.09.2019 15:30
Період завантаження договору:
20.09.2019 15:43 - 10.10.2019 15:43
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- ОписРозрахунки за виконані роботи здійснюється із урахуванням положень Загальних умов на підставі акту приймання виконаних будівельних робіт (форма КБ-2в) та довідки про вартість виконаних будівельних робіт та витрати (форма КБ-3). Попередня оплата (аванс) може здійснюватись у межах, що не перевищують 30% вартості річного обсягу робіт на строк не більше трьох місяців(але в будь якому разі до кінця бюджетного року).
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Стадіон «Кристал» по вул. Лютеранській, 3, у м. Херсоні – реконструкція тренувального поля (джерело фінансування закупівлі: кошти державного фонду регіонального розвитку, співфінансування з обласного бюджету)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 28.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Міленіум Спорт ЛТД
Оскарження: 20.09.2019 15:43 - 04.10.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41481570
-
Контактна особа:
Павлишина Олена Миколаївна +380503622268 director@milsport.com.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, проспект Героїв,буд.35,кв.307
Оскарження: 20.09.2019 15:43 - 04.10.2019 00:00
Початкова пропозиція
13 970 695.77 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
11 795 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.09.2019 15:30
Документи
31
Скарги
0
ТОВ СМД-ІНВЕСТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33704759
-
Контактна особа:
Демченко Дмитро Олександрович +380567887742 smd.vest777@gmail.com
-
Адреса:
51200, Україна, Дніпропетровська область, Новомосковськ, вул. Радянська, буд. 35
Початкова пропозиція
14 856 131.90 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
11 796 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
10
Скарги
0
Контракти
Номер:
7ad9e4eb3fe84be0a99cdd12adb71cdc
Ідентифікатор договору:
UA-2019-09-03-000217-c-b1
Постачальник:
ТОВ Міленіум Спорт ЛТД
×
-
Код ЄДРПОУ:
41481570
-
Контактна особа:
Павлишина Олена Миколаївна +380503622268 director@milsport.com.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, проспект Героїв,буд.35,кв.307
Номер договору:
141-Б
Сума договору:
11 525 408.11 UAH з ПДВ
Сума договору:
9 604 506.76 UAH без ПДВ
Період дії договору:
11.10.2019 00:00 - 28.12.2020 23:59
Дата підписання:
11.10.2019 00:00
Статус:
Виконаний