• Відкриті торги
  • КЕП

Стадіон «Кристал» по вул. Лютеранській, 3, у м. Херсоні – реконструкція тренувального поля

11 525 408.11 UAH з ПДВ
Номер: 7ad9e4eb3fe84be0a99cdd12adb71cdc
Ідентифікатор договору: UA-2019-09-03-000217-c-b1
Замовник: Департамент будівництва та розвитку інфраструктури Херсонської обласної державної адміністрації
Постачальник: ТОВ Міленіум Спорт ЛТД
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору: 141-Б
Дата підписання: 11.10.2019 00:00
Період дії договору: 11.10.2019 00:00 - 28.12.2020 23:59
Сума договору: 11 525 408.11 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 920 901.35 UAH)
Оплачено: 11 525 408.11 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 920 901.35 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Стадіон «Кристал» по вул. Лютеранській, 3, у м. Херсоні – реконструкція тренувального поля (джерело фінансування закупівлі: кошти державного фонду регіонального розвитку, співфінансування з обласного бюджету)
Код ДК 021:2015: 45454000-4 Реконструкція
Кількість 1 роботи
Період постачання до 28.12.2020
Місце постачання 73000, Україна, Херсонська область, м.Херсон, вул.Лютеранська, 3 На карті

Внесені зміни

    Номер: dd5178e89b704dac8246ce200f5a2e14
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Уточнено реквізити
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 23.10.2019 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Дод. угода 1.pdf
    Номер: 88db01bbc69549198030d7c6d07b7d97
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Уточнено розмір авансу
    Номер додаткової угоди: 2
    Дата внесення змін до договору: 28.10.2019 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Дод. угода 2.pdf
    Номер: 85e4d6d2a8364b179c3eff56e1e9152c
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Уточнено обсяг фінансування у 2019 році
    Номер додаткової угоди: 3
    Дата внесення змін до договору: 07.11.2019 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Дод_ угода 3.pdf
    Номер: 068acf9699454eb589d42bb8a8dfd62d
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зміна преамбули договору та реквізитів Замовника
    Номер додаткової угоди: 4
    Дата внесення змін до договору: 17.06.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Дод. уг. 4 Кристал.pdf
    Номер: 8f3a84316a3848e3b4d303e01b9bafa9
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Уточнено обсяг фінансування у 2020 році
    Номер додаткової угоди: 5
    Дата внесення змін до договору: 25.06.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Дод. угода 5.pdf
    Номер: a48e639faee5418ebba274f7206eba7f
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: уточнено реквізити Замовника
    Номер додаткової угоди: 5/2
    Дата внесення змін до договору: 13.08.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода .pdf
    Номер: 903728640e3e47ff99c5b7a31ee572d7
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зменшено договірну ціну
    Номер додаткової угоди: 6
    Дата внесення змін до договору: 03.09.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Дод. уг. 6.pdf