-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари (Пароніт)
Тендер Prozorro UA-2019-08-30-000562-b
код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари (Пароніт)
Завершена
75 067.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 75.07 UAH
мін. крок: 0.1% або 75.07 UAH
Номер:
78a6b457c83d443390d3296745f64571
Внутрішній номер закупівлі:
3731523
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-08-30-000562-b
Замовник:
Вуглегірська теплова електрична станція Публічного акціонерного товариства "Центренерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131245
-
Адреса:
84792, Україна, Донецька обл., Світлодарськ, Донецька обл., м.Світлодарськ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Синча Роман +380624957307 tender@utes.centrenergo.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44420000-0 Будівельні товариАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
75 067.20 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
75.07 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
2 200.00 UAH
Період уточнення:
30.08.2019 14:45 - 07.09.2019 00:00
Період прийому пропозицій:
30.08.2019 14:45 - 17.09.2019 00:00
Аукціон:
17.09.2019 14:16 - 17.09.2019 14:43
Період кваліфікації:
17.09.2019 14:43 - 23.09.2019 16:00
Період завантаження договору:
17.09.2019 14:43 - 07.10.2019 14:43
Умови оплати:
інша подія - 100%
- Подіяінша подія
- Описрозрахунки за Продукцію здійснюються Покупцем у національній валюті України шляхом безготівкового перерахування коштів на поточний рахунок Постачальника, протягом 50 календарних днів з дати підписання Покупцем Акту приймання-передачі продукції
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях50 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пароніт (кошти підприємства)
Кількість
968 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Білоцерківський завод "Трібо"
Оскарження: 17.09.2019 14:43 - 04.10.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35046274
-
Контактна особа:
Ножкіна Олена Валеріївна +380456379431 tribo95@i.ua
-
Адреса:
09108, Україна, Київська область, Біла Церква, вул. Леваневського, 95
Оскарження: 17.09.2019 14:43 - 04.10.2019 00:00
Початкова пропозиція
38 695.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
38 695.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.09.2019 16:00
Документи
50
Скарги
0
ТОВ "ВКП КРОНТЕКС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38532174
-
Контактна особа:
ТОВ "ВКП КРОНТЕКС" +380445008023 abraziv_krontex@ukr.net
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, 03083, МІСТО КИЇВ, ВУЛИЦЯ ЧЕРВОНОПРАПОРНА, БУДИНОК 34Л
Початкова пропозиція
63 170.16 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
63 170.16 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
15
Скарги
0
ООО "Абразив групп"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33703603
-
Контактна особа:
ООО "Абразив групп" +380506239023 missNatali2008@yandex.ru
-
Адреса:
Україна, Запорізька обл., ЗАПОРІЖЖЯ, 69084, Запорожская область, г. Запорожье, ул. Магистральная, 100А
Початкова пропозиція
66 678.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
66 678.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
1f9ece0c52104d0b8c38442af88a4c81
Ідентифікатор договору:
UA-2019-08-30-000562-b-a1
Постачальник:
ТОВ Білоцерківський завод "Трібо"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35046274
-
Контактна особа:
Ножкіна Олена Валеріївна +380456379431 tribo95@i.ua
-
Адреса:
09108, Україна, Київська область, Біла Церква, вул. Леваневського, 95
Номер договору:
12/46
Сума договору:
38 695.20 UAH з ПДВ
Сума договору:
32 246.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
04.10.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
04.10.2019 00:01
Статус:
Виконаний