-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари (Пароніт)
код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари (Пароніт)
38 695.20
UAH з ПДВ
Номер:
1f9ece0c52104d0b8c38442af88a4c81
Ідентифікатор договору:
UA-2019-08-30-000562-b-a1
Замовник:
Вуглегірська теплова електрична станція Публічного акціонерного товариства "Центренерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131245
-
Контактна особа:
Синча Роман +380624957307 tender@utes.centrenergo.com
-
Адреса:
84792, Україна, Донецька обл., Світлодарськ, Донецька обл., м.Світлодарськ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВ Білоцерківський завод "Трібо"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35046274
-
Контактна особа:
Ножкіна Олена Валеріївна +380456379431 tribo95@i.ua
-
Адреса:
09108, Україна, Київська область, Біла Церква, вул. Леваневського, 95
Класифікатор ДК 021:2015:
44420000-0 Будівельні товариАналіз за цим CPV
Опис:
код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари (Пароніт)
Номер договору:
12/46
Дата підписання:
04.10.2019 00:01
Період дії договору:
04.10.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
38 695.20 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 6 449.20 UAH)
Оплачено:
0.06 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 0.01 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пароніт (кошти підприємства)
Кількість
968 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019