-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Інтернет
Тендер Prozorro UA-2019-08-28-000892-c
Інтернет. Детальний опис - відповідно до Тендерної докумнтації
Завершена
345 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1.3% або 4 500.00 UAH
мін. крок: 1.3% або 4 500.00 UAH
Номер:
568d1022a1ae4a57893a637fddb0899f
Внутрішній номер закупівлі:
3723345
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-08-28-000892-c
Замовник:
Філія "Дельта-лоцман" державного підприємства "Адміністрація морських портів України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38728507
-
Адреса:
54001, Україна, Миколаївська обл., Миколаїв, вул. Лягіна, буд 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Руденко Ірина +380512501162 rudenko@delta-pilot.ua http://www.delta-pilot.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
72410000-7 Послуги провайдерівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
345 000.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 500.00 UAH
Період уточнення:
28.08.2019 15:27 - 02.09.2019 17:00
Період прийому пропозицій:
28.08.2019 15:27 - 12.09.2019 17:00
Аукціон:
13.09.2019 14:36 - 13.09.2019 15:09
Період кваліфікації:
13.09.2019 15:09 - 12.11.2019 11:52
Період завантаження договору:
11.10.2019 15:34 - 31.10.2019 15:34
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Описвідповідно до умов договору згідно Додатку 2 до Тендерної документації
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Інтернет (Джерело фінансування закупівлі - кошти підприємства)
Кількість
2 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПАТ "Укртелеком (Миколаївська філія)"
Оскарження: 13.09.2019 15:09 - 22.10.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
21560766
-
Контактна особа:
Юлія Єфименко +380512500619 yyefymenko@ukrtelecom.ua
-
Адреса:
54001, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Адміральська, 27/3
Оскарження: 13.09.2019 15:09 - 22.10.2019 00:00
Початкова пропозиція
294 100.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
169 900.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
11.10.2019 15:34
Документи
15
Скарги
0
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДИКИЙ САД"
Оскарження: 11.10.2019 15:34 - 23.11.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
22426550
-
Контактна особа:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДИКИЙ САД" +380956022726 depnetdev@wildpark.net http://www.wildpark.net
-
Адреса:
Україна, 54029, Миколаївська обл., місто Миколаїв, ПРОСПЕКТ ЛЕНІНА, будинок 52, квартира 4
Оскарження: 11.10.2019 15:34 - 23.11.2019 00:00
Початкова пропозиція
320 400.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
170 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.11.2019 11:52
Документи
19
Скарги
0
ПРАТ "ВФ УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14333937
-
Контактна особа:
Ірина Фелді +380504622713 ifeldi@vodafone.ua
-
Адреса:
01601, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛ.ЛЕЙПЦИЗЬКА, будинок 15
Початкова пропозиція
300 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
228 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
30
Скарги
0
ТОВ "ВЕБ ПРО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38855066
-
Контактна особа:
ТОВ "ВЕБ ПРО" (044)337-67-67 tender@webpro.net.ua
-
Адреса:
Україна, 01042, м.Київ, Печерський район, ВУЛИЦЯ ФІЛАТОВА, будинок 10 А, офіс 2/39
Початкова пропозиція
318 600.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
318 600.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
15
Скарги
0
Контракти
Номер:
495c464eaf9e4ad6bea561ebaa77df3d
Ідентифікатор договору:
UA-2019-08-28-000892-c-a1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДИКИЙ САД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22426550
-
Контактна особа:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДИКИЙ САД" +380956022726 depnetdev@wildpark.net http://www.wildpark.net
-
Адреса:
Україна, 54029, Миколаївська обл., місто Миколаїв, ПРОСПЕКТ ЛЕНІНА, будинок 52, квартира 4
Номер договору:
334-В-ФДЛ-19
Сума договору:
203 055.46 UAH без ПДВ
Період дії договору:
29.11.2019 00:00 - 31.07.2023 00:00
Дата підписання:
29.11.2019 00:00
Статус:
Виконаний