-
Відкриті торги
-
КЕП
Інтернет
Інтернет. Детальний опис - відповідно до Тендерної докумнтації
203 055.46
UAH без ПДВ
Номер:
495c464eaf9e4ad6bea561ebaa77df3d
Ідентифікатор договору:
UA-2019-08-28-000892-c-a1
Замовник:
Філія "Дельта-лоцман" державного підприємства "Адміністрація морських портів України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38728507
-
Контактна особа:
Руденко Ірина +380512501162 rudenko@delta-pilot.ua http://www.delta-pilot.ua/
-
Адреса:
54001, Україна, Миколаївська обл., Миколаїв, вул. Лягіна, буд 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДИКИЙ САД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22426550
-
Контактна особа:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДИКИЙ САД" +380956022726 depnetdev@wildpark.net http://www.wildpark.net
-
Адреса:
Україна, 54029, Миколаївська обл., місто Миколаїв, ПРОСПЕКТ ЛЕНІНА, будинок 52, квартира 4
Класифікатор ДК 021:2015:
72410000-7 Послуги провайдерівАналіз за цим CPV
Опис:
Інтернет. Детальний опис - відповідно до Тендерної докумнтації
Номер договору:
334-В-ФДЛ-19
Дата підписання:
29.11.2019 00:00
Період дії договору:
29.11.2019 00:00 - 31.07.2023 00:00
Сума договору:
203 055.46 UAH без ПДВ
Оплачено:
191 249.82 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Інтернет (Джерело фінансування закупівлі - кошти підприємства)
Кількість
2 посл.
Період постачання
до 31.07.2023
Внесені зміни
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
e072efad376e43ceb0721db63ffbc9d4
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони, керуючись частиною 6 статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі», уклали цю додаткову угоду №1 до договору №334-В-ФДЛ-19 від 29.11.2019 р. (далі за текстом – Договір) про нижченаведене:
Сторони домовились продовжити строк дії Договору та п.7.1. Договору викласти в новій редакції; збільшити ціну Договору та викласти пункти 2.1.3. та 3.1. Договору в нових редакціях; всього ціна цього Договору становить 243 666,56 грн. з ПДВ; в п.5.8 цифри «23.12.2022» замінити цифрами «23.07.2023»; Додаток 1 (Додаток 1-1 та Додаток 1-2) та Додаток 6 викласти в нових редакціях. Ця додаткова угода №1 набуває чинності з 01.01.2023 і діє протягом строку дії Договору.
Кількість (обсяг) надання послуг після внесення змін – згідно умов Договору.
Номер додаткової угоди:
1-22/334-В-ФДЛ-19
Дата внесення змін до договору:
30.12.2022 00:00
Статус:
Опубліковано