-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
09110000-3 Тверде паливо
Тендер Prozorro UA-2019-08-28-001572-a
Завершена
231 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 150.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 150.00 UAH
Номер:
778a8c149cc54a138d883b5ddd42fe8f
Внутрішній номер закупівлі:
3722840
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-08-28-001572-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦИІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
38380533
-
Адреса:
93600, Україна, Луганська область, смт. Станиця Луганська, вул. 5-та лінія, буд. 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Одинцова +380665158412 knpcpmcdtender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
231 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 150.00 UAH
Період уточнення:
28.08.2019 14:36 - 02.09.2019 16:00
Період прийому пропозицій:
28.08.2019 14:36 - 12.09.2019 16:00
Аукціон:
13.09.2019 15:04 - 13.09.2019 15:31
Період кваліфікації:
13.09.2019 15:31 - 19.09.2019 08:44
Період завантаження договору:
13.09.2019 15:31 - 03.10.2019 15:31
Умови оплати:
дата подання заявки - 100%
- Подіядата подання заявки
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Уголь АМ 13-25 мм
Кількість
35 тонни
Період постачання
23.09.2019 - 10.10.2019
Місце постачання
93600, Україна, Луганська область, смт. Станиця Луганська, 5-та Лінія буд.№39
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "ТЕПЛОЕНЕРГОСЕРВІС"
Оскарження: 13.09.2019 15:31 - 30.09.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39343817
-
Контактна особа:
Родіон Чміль +380509649906 tes2014@ukr.net
-
Адреса:
04201, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ПОЛЯРНА, будинок 10, офіс 2
Оскарження: 13.09.2019 15:31 - 30.09.2019 00:00
Початкова пропозиція
226 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
224 490.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.09.2019 08:44
Документи
40
Скарги
0
ФОП ДОЦЕНКО Н. В.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2632501664
-
Контактна особа:
ФОП ДОЦЕНКО Н. В. +380992900898 toto0306@ukr.net
-
Адреса:
Україна, Луганська обл., Лисичанськ, 93120, Луганська обл., місто Лисичанськ, ПРОСПЕКТ ЛЕНІНА, будинок 119, квартира 116
Початкова пропозиція
230 650.14 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
224 850.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
54
Скарги
0
ТОВ "ІНТЕРБУДСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22004151
-
Контактна особа:
Андрей Заварзин +380953516969 inters2019@gmail.com
-
Адреса:
84207, Україна, Донецька область, місто Дружківка, ВУЛИЦЯ НОВОСАДОВА, будинок 2
Початкова пропозиція
231 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
231 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
31
Скарги
0
Контракти
Номер:
05d719b46dbd42608187df2b44e89b83
Ідентифікатор договору:
UA-2019-08-28-001572-a-b1
Постачальник:
ТОВ "ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "ТЕПЛОЕНЕРГОСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39343817
-
Контактна особа:
Родіон Чміль +380509649906 tes2014@ukr.net
-
Адреса:
04201, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ПОЛЯРНА, будинок 10, офіс 2
Номер договору:
088-КНП
Сума договору:
224 490.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
08.10.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
08.10.2019 12:51
Статус:
Виконаний