-
Відкриті торги
-
КЕП
09110000-3 Тверде паливо
224 490.00
UAH без ПДВ
Номер:
05d719b46dbd42608187df2b44e89b83
Ідентифікатор договору:
UA-2019-08-28-001572-a-b1
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦИІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
38380533
-
Контактна особа:
Ольга Одинцова +380665158412 knpcpmcdtender@ukr.net
-
Адреса:
93600, Україна, Луганська область, смт. Станиця Луганська, вул. 5-та лінія, буд. 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "ТЕПЛОЕНЕРГОСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39343817
-
Контактна особа:
Родіон Чміль +380509649906 tes2014@ukr.net
-
Адреса:
04201, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ПОЛЯРНА, будинок 10, офіс 2
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
088-КНП
Дата підписання:
08.10.2019 12:51
Період дії договору:
08.10.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
224 490.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
224 490.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Уголь АМ 13-25 мм
Кількість
35 тонни
Період постачання
23.09.2019 - 10.10.2019
Місце постачання
93600, Україна, Луганська область, смт. Станиця Луганська, 5-та Лінія буд.№39
На карті