-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код за ДК 021:2015 – 09130000-9 (Бензин та паливо дизельне).
Тендер Prozorro UA-2019-08-28-001113-a
Завершена
920 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 3 000.00 UAH
мін. крок: 0.3% або 3 000.00 UAH
Номер:
ede5a7db930041e492b0c03dc721051d
Внутрішній номер закупівлі:
3721893
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-08-28-001113-a
Замовник:
Комунальне виробниче підприємство Кам'янської міської ради "Міськводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33855098
-
Адреса:
51931, Україна, Дніпропетровська область, місто Кам'янське, вулиця ШИРОКА, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Козинець Ольга +380675652263 mvk.kam@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
920 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 000.00 UAH
Період уточнення:
28.08.2019 12:18 - 03.09.2019 10:00
Період прийому пропозицій:
28.08.2019 12:18 - 13.09.2019 10:00
Аукціон:
16.09.2019 11:45 - 16.09.2019 12:12
Період кваліфікації:
16.09.2019 12:12 - 24.09.2019 13:39
Період завантаження договору:
20.09.2019 11:28 - 10.10.2019 11:28
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях150 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код за ДК 021:2015 – 09130000-9 (Бензин та паливо дизельне). (Джерело фінансування - власні кошти.)
Кількість
32000 літр
Період постачання
до 01.01.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТРАНС ОЙЛ СЕРВІС"
Оскарження: 16.09.2019 12:12 - 01.10.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42647162
-
Контактна особа:
Кашівський Роман Вікторович +380687168707 lls_transoilservice@ukr.net
-
Адреса:
88018, Україна, Закарпатська область, Ужгород, 88018, Закарпатська обл., м. Ужгород, вул. Перемоги, буд.35,кв.8
Оскарження: 16.09.2019 12:12 - 01.10.2019 00:00
Початкова пропозиція
800 760.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
797 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
20.09.2019 11:28
Документи
17
Скарги
0
ПП "Мікс"
Оскарження: 20.09.2019 11:28 - 05.10.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
25016083
-
Контактна особа:
Татьяна Олейник +380676351750 mix2000@ukr.net
-
Адреса:
51931, Україна, Дніпропетровська область, город Днепродзержинск, улица Садовая, 87А
Оскарження: 20.09.2019 11:28 - 05.10.2019 00:00
Початкова пропозиція
849 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
800 680.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.09.2019 13:39
Документи
24
Скарги
0
ПП "ХІМАГРОСНАБ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25532324
-
Контактна особа:
Денис Михайлович Резніков +380963675687 himagro14@meta.ua
-
Адреса:
51927, Україна, Дніпропетровська область, місто Кам’янське, ВУЛИЦЯ ПАНАСА МИРНОГО, будинок 1
Початкова пропозиція
920 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
920 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
23
Скарги
0
Контракти
Номер:
f09fde9fa6994de38f48e1c3d59452ab
Ідентифікатор договору:
UA-2019-08-28-001113-a-b1
Постачальник:
ПП "Мікс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25016083
-
Контактна особа:
Татьяна Олейник +380676351750 mix2000@ukr.net
-
Адреса:
51931, Україна, Дніпропетровська область, город Днепродзержинск, улица Садовая, 87А
Номер договору:
416/19
Сума договору:
800 652.97 UAH з ПДВ
Сума договору:
667 210.81 UAH без ПДВ
Період дії договору:
08.10.2019 00:00 - 01.01.2020 00:00
Дата підписання:
08.10.2019 11:00
Статус:
Виконаний