-
Відкриті торги
-
КЕП
Код за ДК 021:2015 – 09130000-9 (Бензин та паливо дизельне).
800 652.97
UAH з ПДВ
Номер:
f09fde9fa6994de38f48e1c3d59452ab
Ідентифікатор договору:
UA-2019-08-28-001113-a-b1
Замовник:
Комунальне виробниче підприємство Кам'янської міської ради "Міськводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33855098
-
Контактна особа:
Козинець Ольга +380675652263 mvk.kam@gmail.com
-
Адреса:
51931, Україна, Дніпропетровська область, місто Кам'янське, вулиця ШИРОКА, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ПП "Мікс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25016083
-
Контактна особа:
Татьяна Олейник +380676351750 mix2000@ukr.net
-
Адреса:
51931, Україна, Дніпропетровська область, город Днепродзержинск, улица Садовая, 87А
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору:
416/19
Дата підписання:
08.10.2019 11:00
Період дії договору:
08.10.2019 00:00 - 01.01.2020 00:00
Сума договору:
800 652.97 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 133 442.16 UAH)
Оплачено:
740 916.85 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 123 486.14 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код за ДК 021:2015 – 09130000-9 (Бензин та паливо дизельне). (Джерело фінансування - власні кошти.)
Кількість
29808 літр
Період постачання
до 01.01.2020
Внесені зміни
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
76494b9c6c284e9c8228021a095f07b1
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна ціни за одиницю товару не більше, ніж на 10% у разі коливання ціни такого товару на ринку, за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі
Номер додаткової угоди:
№1
Дата внесення змін до договору:
22.10.2019 16:00
Статус:
Опубліковано