-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Лижі гірські, лижі бігові, лижоролери
Тендер Prozorro UA-2019-08-27-002485-a
Лижі гірські, лижі бігові, лижоролери
Завершена
276 524.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 382.62 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 382.62 UAH
Номер:
e228d267f0b3492c88ebed11029e9a78
Внутрішній номер закупівлі:
3719946
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-08-27-002485-a
Замовник:
Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №15
×
-
Код ЄДРПОУ:
22879582
-
Адреса:
03191, Україна, Київська область, Київ, Маршала Якубовського,7А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Канавський Руслан Михайлович 030993258882 kdusch15@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
37411100-3 Лижний інвентар та інвентар для сноубордівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
276 524.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 382.62 UAH
Період уточнення:
27.08.2019 18:41 - 02.09.2019 09:00
Період прийому пропозицій:
27.08.2019 18:41 - 12.09.2019 09:00
Аукціон:
13.09.2019 14:33 - 13.09.2019 14:54
Період кваліфікації:
13.09.2019 14:54 - 19.09.2019 15:32
Період завантаження договору:
13.09.2019 14:54 - 03.10.2019 14:54
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях14 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Лижі гірські, лижі бігові, лижоролери
Кількість
18 штуки
Період постачання
до 15.10.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець Бриженко Олексій Петрович
Оскарження: 13.09.2019 14:54 - 30.09.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3598205397
-
Контактна особа:
Бриженко Олексій 380934960497, 380934960497 oleksiy_br@ukr.net
-
Адреса:
03191, Україна, місто Київ, Київ, Проспект Ак.Глушкова, будинок 10, гурт
Оскарження: 13.09.2019 14:54 - 30.09.2019 00:00
Початкова пропозиція
276 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
276 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.09.2019 15:32
Документи
15
Скарги
0
Фізична особа-підприємець Кравченко Ірина Володимирівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2774405242
-
Контактна особа:
Ірина Кравченко 380950141202, 380950141202 katerina484848@gmail.com
-
Адреса:
68000, Україна, Одеська область, Чорноморськ, Парусна, б. 13 кв. 61
Початкова пропозиція
276 524.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
276 524.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
9c3cfe49fc474545b0566b62a1be5829
Ідентифікатор договору:
UA-2019-08-27-002485-a-c1
Постачальник:
Фізична особа-підприємець Бриженко Олексій Петрович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3598205397
-
Контактна особа:
Бриженко Олексій 380934960497, 380934960497 oleksiy_br@ukr.net
-
Адреса:
03191, Україна, місто Київ, Київ, Проспект Ак.Глушкова, будинок 10, гурт
Номер договору:
67
Сума договору:
276 200.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.10.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
02.10.2019 00:00
Статус:
Підписаний