• Відкриті торги
  • КЕП

Лижі гірські, лижі бігові, лижоролери

Договір №67 від 02.10.2019 року

276 200.00 UAH без ПДВ
Номер: 9c3cfe49fc474545b0566b62a1be5829
Ідентифікатор договору: UA-2019-08-27-002485-a-c1
Замовник: Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №15
Постачальник: Фізична особа-підприємець Бриженко Олексій Петрович
Класифікатор ДК 021:2015: 37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітріАналіз за цим CPV
Опис: Договір №67 від 02.10.2019 року
Номер договору: 67
Дата підписання: 02.10.2019 00:00
Період дії договору: 02.10.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору: 276 200.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Лижі гірські, лижі бігові, лижоролери
Код ДК 021:2015: 37411100-3 Лижний інвентар та інвентар для сноубордів
Кількість 18 штуки
Період постачання до 15.10.2019
Місце постачання 03191, Україна, місто Київ, Київ, Якубовського 7 а На карті