-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги провайдерів (послуги доступу до мережі Інтернет)
Тендер Prozorro UA-2019-08-22-003141-c
джерело фінансування - бюджетні кошти
Завершена
310 590.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 552.95 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 552.95 UAH
Номер:
e52375b51218489c87c8807f1be6a524
Внутрішній номер закупівлі:
3711383
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-08-22-003141-c
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40506248
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, просп. Д.Яворницького 75,А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Володимирівна Самець +380677674083 samets@dhp.dniprorada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
72410000-7 Послуги провайдерівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
310 590.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 552.95 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
4 000.00 UAH
Період уточнення:
22.08.2019 18:45 - 10.09.2019 23:00
Період прийому пропозицій:
22.08.2019 18:45 - 20.09.2019 23:00
Аукціон:
23.09.2019 15:21 - 23.09.2019 15:42
Період кваліфікації:
23.09.2019 15:42 - 24.09.2019 16:42
Період завантаження договору:
24.09.2019 16:41 - 14.10.2019 16:41
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Описоплата на підставі актів наданих послуг, з врахуванням статті 23 Бюджетного кодексу України
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
послуги доступу до мережі Інтернет (бюджетні кошти)
Кількість
145 послуга
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, заклади, підпорядковані замовнику
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТЕЛЕМІСТ 2012"
Оскарження: 23.09.2019 15:42 - 05.10.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35323603
-
Контактна особа:
Полянская Виолетта +380636015592 viola@fregat.net
-
Адреса:
49094, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ НАБЕРЕЖНА ПЕРЕМОГИ, будинок 26 Б, квартира 321
Оскарження: 23.09.2019 15:42 - 05.10.2019 00:00
Початкова пропозиція
310 590.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
310 590.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
24.09.2019 16:41
Документи
26
Скарги
0
ТОВ МЕТРОКОМ
Оскарження: 24.09.2019 16:41 - 05.10.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
34364696
-
Контактна особа:
Овчарова Анастасія Юріївна +380631821591 mk34364696@ukr.net
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, проспект Слобожансский, будинок 31д
Оскарження: 24.09.2019 16:41 - 05.10.2019 00:00
Початкова пропозиція
310 590.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
310 590.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.09.2019 16:42
Документи
56
Скарги
0
Контракти
Номер:
4d9564f3b4ed46a3a0d9d4e7a164f6e8
Ідентифікатор договору:
UA-2019-08-22-003141-c-b1
Постачальник:
ТОВ МЕТРОКОМ
×
-
Код ЄДРПОУ:
34364696
-
Контактна особа:
Овчарова Анастасія Юріївна +380631821591 mk34364696@ukr.net
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, проспект Слобожансский, будинок 31д
Номер договору:
61/2019/2
Сума договору:
310 590.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
258 825.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.10.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
07.10.2019 17:54
Статус:
Виконаний